Killer Mud Strona Główna Killer Mud
Oficjalne forum naszego Killer Mud'a

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gorst
2013-09-17, 00:21
Historia
Autor Wiadomość
regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2013-09-15, 04:48   Historia

Krotka historia (jak nect napisa) muda beta.

Zaczelimsy grac pojawilem sie ja, razem ze mna bardzo dobry przyjaciel maniak firratk, ylina( sms, telfon) na poczatku who wygladalo 2-3 osoby non toper tylko my. Z czasem kazyd rozmawial ze znakomym kzdy swojego sciagnal. Z czasem who to juz nie bylo 2-3 osoby tylko 5-6 i wiecej. Reszta na start byla kasaowana mrozona, i takie tam sami wiecie....
Wiekszosc zrezygnowala. Lordzi opuscili. Gralo sie miesiacami, jak groki sie robilo ? Jiuz pisze dzwonilem po Ediego, Edi po malpe, w miedzy czasie dziwonilem po Tomka, kazdy wolal swojego. I sie gralo Raz na jakis czas pojawial sie Lord(Nect) nawet chcial pomuc szukal sworda dla tanka, co sie okazalo zadnego nie bylo. Pomugl bo wrzycil tarcze rownowagi jedyce cos co mozna ludzkiego trzymac, dla wojownika, z miesiac nie gram i na bakt bo tych podwyzszeniach nic na pewno lebszego nie polecialo. Ludzie z wojownika Regrin sie smili, na forum pisali ze nie nadaje sie (wojownik naj silnijszy majac 7featow) ale taka prawda byla. W tym czsie opuscil nas gracz Firrath ktory byl o kazdej poze dnia i nocy, nie byl leszczem na zasadzie Kotleta. Po Czym wojownikowiki o imieniu Regrin wylecial droppiony mieisiac topor ktorego urzywali stazi Lordowie, zostal usuniety, Topor do dnia dzisiejszego nie zostal poprawiony(usuniety). Tak jak wczesniej pisalem Firrath sam odszedl po stwierdzeniu ze z szlachta zasciankowa nie wygra(nect).regrin zostal usuniety zostal jeszcze Tomek(ylima) z bratem(nastir) Walczyli na tym swiecie, potworow, dawali im czola, lecz co sie okazalo(zmazdzenie w komaplni reki Tomka), poswiecali sie,cale zycie te jak i inne gladzili te okruciestwa. Po czym Tomek za to zostal wynagrodzony kasacja. Co mogl sam w tym swiecie Daniel zrobic-tylko sie schowac.
Nect prosze powiedz czy zawsze na serverze BETA(jak sam nazwales) uczciewie grales.(A mam logi). Prosze powiedziec czy jak potezny gracz Calllia, jak i wielu innych mielismy jakie kolwiek upomnienia za rzeczy zakazane typu multi, bugi, trigery. Czy chcecie pare przypatkow ktore naruszyly te prawo i dostaly upomninie a my kasacje ? Kazdy z nas moze to przedstawic od razu. Pytacie, czy tez zastanawiacie sie do czego ten temat dorzy ?. Juz mowie.
A to Panowie(lordzi) do tego ze powinliscie maniakow krrzy tak jak ja( Tomek Firrath Natsit) traca prace bo cala noc wxpili czy tez bili smoka po czym w polowie padl mud i kazdy padl i nie odzyskal eq i po miesiacy dostali odpiwiedz typu" sorry to jest tylko beta, dostaliscie zaproszenie grajcie, jak sie nie podobra pakujcie manaktki i idzicie z kat przyszlsicie" to jest cos wedlug Nas nie tak. Nie Pytam Was o zdanie bo NEct i tak za wysoko ma dupe jak sra.(nie tylko ja tak uwazam ale ktos to musi napisac, prosilem o usuniecie z forum). Prosze tych kurka z tam ten o empatie. Kazdy wie co to znaczy pol roku nie przespanych nocy ? kazdy wie co to znaczy zamiast przytulic kobiete expic ? kazdy wie jaka na groda za to czeka ? a to juz mowie kasacja. tak postapili z 4 graczami z tego serveru.
Ten post sie tyczy tylko Gorsta i Necta(nie odpowiedniego czlowieczka). Gorst My nie podpierdalamy ale on bardziej nie uczciewie gral niz my, nie chce aby to bylo PW jak przez 14 lat doswiadzczenia na mudzie tylko nech gracze widza pisz ja odpwiem tak jak ja dostalem kasacje on tez powienien. Prawda Nect ?

Sa rowni i rowniejsi, dziekuje za zauwaznienie graczy i rowne nagrody za gre na Beta server.
Pozdrowienia sla wyzej wymienionio gracze.

regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2013-09-15, 04:54   

Teraz ankieta 4-5-6-7 cyfrowa suma na rozkrecenie myslisz ze Wam Pomoze? Szczerze? Lepiej to przepic. Jesli kazdy znajomy zaprosi znajomego jak to sie odywa od ponad 10 lat to bedzie who ladne, kase mozecie w buty se wsadzic bedziecie wyzszi, nawet na tym zasranym beta kazdy gra nie z waszego zaproszenia tylko z dzwonienia i ugadania ludzi. Was teraz o zdanie nic nie mogacych nie pytam tylko graczy, kto cos od Was wiedzial, nikt !. Gracz wolal gracza choc byscie mieli 10 000zl to i tak ciagle Ci sami ludzi by grali a ta kwote zamiast w zaplanowany rozsadny zlot dac oplacicicie pare miesiacy bloga na durnej stronie co w przelozeniu na rzeczywistosc nic Wam nie da. Na to trzeba czasu czy juz to widzicie bo ciagle jakimis smiesznymi rzeczami do mnie wyjezdzacie. Zapamietajcie leszcze "MY ZYJEMY DZIEKI WAMI, A WY JESTESCIE ZALEZNI OD NAS".

regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2013-09-15, 05:05   

Gracze
------
Mont mezczyzna niziolek

Aktualna liczba graczy
Widocznych: 1
Niewidocznych: 0
Razem: 1

70% tej gry tak wygladalo who byl jeszcze tylko, Ylima, Natsir, Firrath.

Ja Regrin, Piszac w imieniu wyzej wymienioncyh graczy dziekujemy Lord'om tej gry za zauwaznie poswiecie prywatnego czaszu, jak i dary jakimi Oni Nas opsypywali, jednak ten Server musimy opuscic do puki buraki nie zaczna rosnac na polu a Lordami nie beda prawdziwi ludzie. UKLONY MR. G. Wieklki pan G. tyle lat rzadzil i jest do tego stworzony uklony w pana strone ....G.

Karlam 
KILLER MUD :: Lord

Wysłany: 2013-09-15, 09:46   

regrin napisał/a:
UKLONY MR. G. Wieklki pan G. tyle lat rzadzil i jest do tego stworzony uklony w pana strone ....G.

hrhrhr

Tak śmieje się bo jak poczytacie stare forum to takich histori jak ta jest pełno. Na starym mudzie jeździliscie po G aż wkońcu i on miał was dosyć. Wszyscy sie cieszyli że w końcu ktoś inny przejał muda, a teraz wychwalacie jaki to był wspaniały? Nie ma co się oszukiwać ale jak ktoś jest lordem to wszyscy po nim jadą (znam z autopsji). Za moimi plecami pewnie też wielu po mnie jechało i uważało że jestem złym Lordem, ale niestety bycie Lordem to nie tylko zabawa ale praca, praca i odpowiedzialność.
Wszyscy się nabijacie z kotleta a ja go bardzo lubię :D a niestety wielokrotnie musiałem go kasować odkładając na bok osobiste sympatie.
Marudzicie, że lord czituje? no cóż ma do tego prawo. To jest jego wola jego jego "zabawa". Dobrze jak ta zabawa pomaga innym uatrakcyjnia grę. Lord stworzy broń i komuś dał wypas giwerę? Ciesz cie się bo mógł przecież zabić :). A jesli peoblem jest taki że to nie wam dał no cóż to już jest tylko ludzka zawiść.

Co do kasacji freezów, sam kilka rozdałem sam kilka potem cofałem jak usłyszałem wyjaśnienia i przetrzepałem logi. Czasem cofałem aby po prostu dać komuś kolejną szanse, ale zapewne zbyt miekie serce miałem :) Czy Gorst cofnie kasacje czy nie, to już kwestia jego "miłosierdzia" ale z praktyki wiem, że takie roztrząsanie na forum się mało sprawdza bo Lord "jesli zaciety" się bardziej zatnie niż pozwoli abyście publicznie wywarli na niego presję. Lepiej uderzyć na priwa i się po ludzku dogadać, porozmawiać, wyjaśnic.
Ostatnio zmieniony przez Karlam 2013-09-15, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  

Shiran 
Wyga

Wysłany: 2013-09-15, 10:32   

Krulik ogarnij się, pijesz - nie pisz.
Cytat:
Prosze powiedziec czy jak potezny gracz Calllia, jak i wielu innych mielismy jakie kolwiek upomnienia za rzeczy zakazane typu multi, bugi, trigery. Czy chcecie pare przypatkow ktore naruszyly te prawo i dostaly upomninie a my kasacje ?

Wiem że chodzi o mnie, moje multi trwało 2 minuty i polegało na przekazaniu księgi bo nie chciało mi się przelogowywać. To była zerowa szkodliwość a mimo to dostałem -5 lvl i pocięte skile.
Na triggerach przyłapali mnie tylko raz (urwał się film:D) i chwała że nie skasowali też był jakiś tam delevel. Generalnie jak triguję to jednak patrzę co się dzieje i w porę reaguję.
Wydaje mi się że to co robił inny gracz było dużo bardziej przegięte. Ostrzegałem go i mówiłem że skasują...

regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2013-09-15, 11:25   

Shiran nie chodzi o Ciebie. Na prawde, chodzi o prawo, albo one jest albo nie.(nie tylko Ty takie rzeczy robiles i nie tylko Ty na tym zostales zlapany). Ale olac temat woja, to juz przeszlosc. A co do pierwszego posta przepraszam nie moge usunac a wypic duzo wypilem nie pamietam ze pisalem, Sorry

Karlam, kurka musze sie z Twoja wypowiedzia zgodzic, masz racje. Pierwszy raz przyznalem (bylemu) Zakonnikowi racje. Po postach widac ze masz sporo doswiadczenia po obu stronach. Jako gracz i jako lord. Admin, przydal by sie z Twoja wiedza lecz mysli Gorsta nie znane, smiertelnym
Ostatnio zmieniony przez regrin 2013-09-15, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  

herhor
Adept

Wysłany: 2013-09-26, 08:01   

Karlam napisał/a:
hrhrhr

Tak śmieje się bo jak poczytacie stare forum to takich histori jak ta jest pełno. Na starym mudzie jeździliscie po G aż wkońcu i on miał was dosyć. Wszyscy sie cieszyli że w końcu ktoś inny przejał muda, a teraz wychwalacie jaki to był wspaniały? Nie ma co się oszukiwać ale jak ktoś jest lordem to wszyscy po nim jadą (znam z autopsji). Za moimi plecami pewnie też wielu po mnie jechało i uważało że jestem złym Lordem, ale niestety bycie Lordem to nie tylko zabawa ale praca, praca i odpowiedzialność.
Wszyscy się nabijacie z kotleta a ja go bardzo lubię :D a niestety wielokrotnie musiałem go kasować odkładając na bok osobiste sympatie.
Marudzicie, że lord czituje? no cóż ma do tego prawo. To jest jego wola jego jego "zabawa". Dobrze jak ta zabawa pomaga innym uatrakcyjnia grę. Lord stworzy broń i komuś dał wypas giwerę? Ciesz cie się bo mógł przecież zabić :). A jesli peoblem jest taki że to nie wam dał no cóż to już jest tylko ludzka zawiść.

Co do kasacji freezów, sam kilka rozdałem sam kilka potem cofałem jak usłyszałem wyjaśnienia i przetrzepałem logi. Czasem cofałem aby po prostu dać komuś kolejną szanse, ale zapewne zbyt miekie serce miałem :) Czy Gorst cofnie kasacje czy nie, to już kwestia jego "miłosierdzia" ale z praktyki wiem, że takie roztrząsanie na forum się mało sprawdza bo Lord "jesli zaciety" się bardziej zatnie niż pozwoli abyście publicznie wywarli na niego presję. Lepiej uderzyć na priwa i się po ludzku dogadać, porozmawiać, wyjaśnic.

Wiem że Karlam ma racje w 100 procentach i piszę prawde sam zostałem w ostatniej erze przez niego skasowany i przywrócony skasowany zostałem nie słusznie na forum nie napisałem ani jednego posta o tym tylko Priv i pomogło a co do Czitowania przez Lorda to jest jego rekompensata i jego zabawa jak to Karlam napisał, a wkład jaki kazdy Lord wnosi w gre jest napewno duży ;)

Nect 
Kombatant

Wysłany: 2013-09-26, 08:48   

Nie do konca sie z tym zgodze. Rekompensata czego? Przeciez nikt ciebie nie zmusza do bycia Lordem prawda? Gdzie znajde przelicznik wkladu jaki wlozylem w Killera a czitow jakie moge zrobic bo mi sie nalezy?

Cheat jest cheatem - nie wazne jak ubierzesz to slowa to jest to oszukiwanie. Wyobraz sobie ze pracujesz w banku, po calym dniu liczenia forsy i narazania sie na rabunek wyciagasz z kasy 100zl bo uwazasz ze ci sie nalezy a wyplata swoja droga? Brzmi znajomo, niestety tak byc nie moze.

Bycie lordem nie jest takie kolorowe jak kazdemu sie moze wydawac, chyba ze ktos chce byc graczem jednoczesnie, ale wtedy traci to caly urok i zaczynaja sie problemy.

Karlam 
KILLER MUD :: Lord

Wysłany: 2013-09-26, 08:58   

Nect napisał/a:
Bycie lordem nie jest takie kolorowe

Masz racje dlatego budz Gorsta i niech włączy muda :P

Nect 
Kombatant

Wysłany: 2013-09-26, 09:06   

Ok. Budze go ;)

Lezzer 
Adept

Wysłany: 2013-09-26, 10:35   

Ja terefere nie da się czytać Twojego pierwszego posta :D

Nect 
Kombatant

Wysłany: 2013-09-26, 11:45   

A ciebie cenzura nieobowiazuje? :)

allandor
Kombatant

Wysłany: 2013-09-26, 14:28   

Cenzura powinna byc w opcji forum i jak dla mnie to było fajne bo mozna bylo se pobluzgac a i tak terefere z tego wychodziło :P

ruin 
KILLER MUD :: Builder
Sluga mroku

Wysłany: 2013-09-26, 20:40   

Lezzer napisał/a:
Ja terefere nie da się czytać Twojego pierwszego posta :D

true :roll:

Lezzer 
Adept

Wysłany: 2013-09-30, 13:42   

Mam prawo do wolności wypowiedzi! O! To słowo to przecież kwiat polskiego języka, nie wolno odrzucać tak pięknych słów bądź zastępować ich wtf'ami czy innymi lolami. No i ostatecznie to Hyde Park, co nie?

Odpowiedz do tematu