Killer Mud Strona Główna Killer Mud
Oficjalne forum naszego Killer Mud'a

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rownowaga miedzy dobrem a zlem.
Autor Wiadomość
Nect 
Kombatant

Wysłany: 2013-07-27, 13:46   Rownowaga miedzy dobrem a zlem.

Odnosze takie wrazenie, ze naszym Killerze jest wiecej evili niz dobrych NPC, bossow tez jest wiecej zlych (tych oplacalnych) niz dobrych paladynow czy wojownikow obwieszonych zlotem. Nie kazdy good przeciez musi byc ubrany skromnie, prawda?

Jezeli mialbym porownac to procentowo, to wyglada to na moje oko 70% 》30% dla evili, oczywiscie nie uwzgledniam neutralnych NPC bo to przynajmiej dla mnie standard.

Chetnie poznam wasze zdanie, bo to dosc istotne i jezeli potwierdzi sie moja teza, to bedzie wiecej goodow sie pojawiac, co uwazam byloby bardzo klimatycznym upgradem ;-)

ruin 
KILLER MUD :: Builder
Sluga mroku

Wysłany: 2013-07-27, 19:43   

Dobre spostrzezenie, i nie tylko bossy good brakuja, ale i na nizsze lvle takze jest niewiele.

Ferenus
KILLER MUD :: Koder

Wysłany: 2013-07-28, 12:04   

Mnie dotknął problem w drugą stronę. Grając paladynem nie mogłem znaleźć dobrego expowiska do 30 poziomu, ponieważ wszyscy byli dobrzy. Elfy, obóz, barbarzyńcy.

Co do bossów to zgoda. Przy okazji wprowadzania szaman można stworzyć kilku dobrych ;)

Kaczan 
Zielony

Wysłany: 2013-07-28, 17:33   

Problem ogółem wygląda, że nie ma balansu pomiędzy bossami (50/50 złych i dobrych) i ekspowiskiem. Gra paladynem, który wymaga używania holy prayera, jest po prostu uciążliwa bo co się uda nabić żmudną modlitwą traci się przy pierwszym lepszym zabiciu jakiegokolwiek mobka, który daje dużo doświadczenia.

regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2013-08-17, 11:33   

Hmm. Bossy good- brak, wszystko evil, neutral, Expo evil, ogry, trole, umbrowe, lodowe trole, jaskiniowe ogry, drowy. Brak boosow good. Expa mniej wiecej sie rownowaza, lecz Bossow good nie ma.

Odpowiedz do tematu