Killer Mud Strona Główna Killer Mud
Oficjalne forum naszego Killer Mud'a

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo Killera
Autor Wiadomość
Ereg
Wyga

Wysłany: 2014-05-02, 11:13   Logo Killera

Potrzebuje logo Killera najlepiej jeśli ktoś je ma w jakimś corelu czy coś.
Chciał bym przenieść je na takie żagle.

Mile widziane również pomysły jak je nanieść na żagiel (zrobiony z tworzywa jak torby z ikeii)

Dotychczas wpadłem na projektor + czarny mazak ale to chyba nie jest optymalne wyjście

Midian
Adept

Wysłany: 2014-05-02, 11:27   

Mazak się zmyje, tutaj musisz zastosować farbę rozpuszczalnikową (jakiegoś śmierdziela) ;) Najlepiej sitodrukarską. Ale jak ją nanieść Ci nie podpowiem, jeszcze nadruków na żaglach nie robiłem.

kotlet
Adept

Wysłany: 2014-05-02, 12:20   

ostro

Ereg
Wyga

Wysłany: 2014-05-02, 13:22   

30.05 beda regaty w Toruniu Solcu Kujawskim i Bydgoszczy mam szanse na reklame na 2 zaglach ale brak jakich kolwiek doswiadczen z drukiem czegos takiego.

ruin 
KILLER MUD :: Builder
Sluga mroku

Wysłany: 2014-05-03, 12:46   

daj zagle i logo do drukarni to ci zrobia

Brzydal
Kombatant

Wysłany: 2014-05-03, 20:47   

nie wiem czy jest sens wydawac kase na drukarnie itp żeby reklamować coś co ledwo zipie ?? i to nie przez brak graczy a przez brak lordow itp

Karlam 
KILLER MUD :: Lord

Wysłany: 2014-05-04, 19:59   

Brzydal, czy ja mam ci codziennie indywidualne LQ robić abyś odczuł obecność Lordów?
Nie ma sprawy mogę co godzinę tak uprzykrzyć ci życie, że będziesz błagał o mniejsza uwagę lordów :P

Brzydal
Kombatant

Wysłany: 2014-05-05, 06:44   

Nie łap mnie za słówka, dokładnie wiesz o czym mówię,

kotlet
Adept

Wysłany: 2014-05-05, 18:05   

no ale czegos bys oczekiwal ? ze ktos bedzie ciagle poswiecal swoj prywatny czas na literki i stekania graczy bo to bo tamto jest zle ? jak jest czas to problemy sa rozwiazywane ale raczej nie licze sam na to ze ktos bedzie siedzial na mudzie ciagle i robil , nie ktorzy maja rodziny prace itd :)

Midian
Adept

Wysłany: 2014-05-05, 18:56   

Ereg napisał/a:
30.05 beda regaty w Toruniu Solcu Kujawskim i Bydgoszczy mam szanse na reklame na 2 zaglach ale brak jakich kolwiek doswiadczen z drukiem czegos takiego.

Najlepiej zrobić nadruk na ploterze używając termodruku (popularnych wprasowanek) No ale do tego potrzebny jest ploter żeby wyciąć projekt ;) u mnie w firmie nadruki na dużych powierzchniach robimy w ten sposób.

Brzydal
Kombatant

Wysłany: 2014-05-05, 19:37   

kotlet napisał/a:
no ale czegos bys oczekiwal ? ze ktos bedzie ciagle poswiecal swoj prywatny czas na literki i stekania graczy bo to bo tamto jest zle ? jak jest czas to problemy sa rozwiazywane ale raczej nie licze sam na to ze ktos bedzie siedzial na mudzie ciagle i robil , nie ktorzy maja rodziny prace itd :)

Nie, nie liczę na to, choć na starym mudzie tak było, bo więcej niż jedna osoba miała dostęp do serwera, i wszystko było proste, teraz jak choćby mud padnie jeśli ktoś nie zadzwoni lub nie napisze smsa do Gorsta to mud i tydzień będzie leżał, bo tak często bywa dostępny jedyny lord mający dostęp do serwera. o tym mowie, a nie o pierdołach i zachciankach graczy, od tych pierdół jest Karlam (bez obrażania ani uwłaczania nikomu). czy wy terefere nie widzicie ze Karlam sie napracował nad poprawkami, poświecił swój czas i co terefere i nic miesiąc zeszło zanim zostały abdejtniete, tak ma to wyglądać, takiego muda chcemy, ludzie ocknijcie się, KILER to najlepsza gra jaka znam, dla mnie, kocham te literki i to bagno, ale jak patrze na jego zarządzanie, to żałuje ze nie znam się na tym jak postawić własnego, żeby był dla graczy, nie dla czyjegoś pierdolonego widzi misie!!!!

allandor
Kombatant

Wysłany: 2014-05-05, 19:43   

Dobrze ze tu piszecie cokolwiek :P gorst przeczyta to za 2 miechy :P

Gorst 
KILLER MUD :: Lord

Wysłany: 2014-05-13, 03:35   

Ereg napisał/a:
przenieść je na takie żagle.

Napisz na PW, znajomy ma drukarnię to coś podpowie, a gdyby się udało to i o jakimś gratisie w grze pomyślimy. ;]

KILLER.MUD.PL:4000

Ereg
Wyga

Wysłany: 2014-05-21, 23:36   

Loga się wycinają. Jak będę miał czas to zrobię kilka ulotek z podstawowymi informacjami możne uda się komuś kilka wcisnąć.
Może ktoś ma gdzieś gotowy krotki tekst reklamowy ? np taki jak był kiedyś na stronie killera.

Ereg
Wyga

Wysłany: 2014-05-27, 15:07   

No to pochwale się moim bolidem.

Może zrobimy jakieś killerowe regaty :)

Odpowiedz do tematu