Killer Mud Strona Główna Killer Mud
Oficjalne forum naszego Killer Mud'a

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kompo
Autor Wiadomość
Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-03-26, 16:11   Kompo

Jeśli dalo rade poprawić kompo do orba, to może da rade wgrac kompo do greater ilussion ?? Feat ( zjednoczenie ) + szamanska rozdzka i nie ma zadnej roznicy ( chodzi o to ze nie można wziąć na iluzje nic więcej - zadnego moba typu puszczak czy piaskowy ). Najlepsza iluzje można zrobić z lesser ilussion, wiec chyba jest cos nie tak ? To po co jest greater ?? Ja rozumiem ze ze zjednoczeniem nie można, ale motyla noga jest art. co podnosi o 3 poziom czarow i tez nic ?? To może dodatkowo jeszcze dajcie kompo i wtedy można będzie.

regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2014-04-01, 16:45   

tak jest moj mag poszedl w kasacje, bledy sa w folder_spells, gdzie Karlam poswiecil swoj prywatny czas korekty sa wyslane do Lord'a ktory nie umiescil aktualizuje poprawek. Powod takiego zachowania jest nie znany jak i aktywnosc Lorda. Za duzo programow z politycznych ???

Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-04-11, 16:10   

Z uporem maniaka znowu pisze o kompo do greater. Chyba, ze jest to tak skomplikowane i czasochłonne, ze nie ma sensu dupy sobie tym zawracac. Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, ze raczej nie jest to jakos super skomplikowane.

regrin 
Kombatant
docent

Wysłany: 2014-04-12, 14:48   

Nie przejmuj sie tak dzialaja, na poprawde bez urzytecznych czarow czekalem 3 miesiace, ktore juz byly poprawione xD

Karlam 
KILLER MUD :: Lord

Wysłany: 2014-04-14, 09:02   

Sarlion ale kłamiesz :) Great działa dobrze, kompo do niego też. Najwyraźniej nie wiesz jak działa ten spell. Z całą pewnością bosy typu piaskowy nie będą do robienia iluzji. Swojego czasu mozna było latać z iluzjami behemota zostało to ściete i nie widze powodu aby znowu dopuszczać do takiej sytuacji.
Ostatnio zmieniony przez Karlam 2014-04-14, 09:06, w całości zmieniany 1 raz  

Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-04-14, 13:57   

Jest kompo do greater ?? Hmmmm.. no to jak czaruje to nie ma info, ze czegos brakuje alby czar był silniejszy. A kompo nie wkolem na pewno. Loguje się i sprawdzam. Zaraz dopisze jaki był rezultat

Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-04-14, 14:05   

c 'create greater illusion' mistrz
Wymawiasz slowa, 'create greater
illusion'.
Zrecznie tworzysz iluzje.
Mistrz paladynski bedzie teraz chodzil za toba.

spells create greater illusion
Komponenty, ktore znasz do
zaklecia create greater illusion:
Komponenty? Jakie komponenty?

Wiec chyba jednak nie ma kompo do greater. I nie chce latac z behami bo wiem, ze to grube przegięcie było. Wedlug mnie danice sa o wiele lepsze od takiego np. puszczaka ( jego można było zrobić na 29 levelu swego czasu, no ale można tez było latac z behami :D ). Wydaje mi się, ze ze zjednoczeniem, z szamanska rozdzka plus kompo powinno się dac robic yergiza, lub puszczaka. Nie mowie tu o Behemocie. Wiec chyba jednak nie klamie :P.

Karlam 

Wysłany: 2014-04-14, 16:31   

Sarlion napisał/a:
est kompo do greater ?? Hmmmm.. no to jak czaruje to nie ma info,

Czyli komponent działa dobrze wiec nie ma problemu :P

Karlam 

Wysłany: 2014-04-14, 16:32   

Skad pomysł że szamańska ma wpływ na cgi? to samo tyczy się zjednoczenia. To nie jest czar bojowy oparty na obrażeniach czy sile czaru.

Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-04-14, 17:34   

Ale ja nie znam zadnego kompo do greater, ( co zresztą wkleiłem i pokazałem - wkleje jeszcze raz).

spells create greater illusion
Komponenty, ktore znasz do
zaklecia create greater illusion:
Komponenty? Jakie komponenty?

Greater nie wymaga zadnego kompo. Tylko o to mi chodzi, żeby z kompo można było brac lepsze iluzje.
A szamanska podywzsza poziom czarow o 3 a zmiejsza dmg o 15% ( wiec nie chodzi o sile ofensywna, ale o wyższy poziom rzucanego czaru). Zjednoczenie tez chyba podwyzsza poziom rzucanego czaru. Wiec jak jestem na 31 levie plus zjednoczenie daje 33 plus szamanska daje 36 no to jeszcze plus kompo i niech będzie nie wiem 38 czy 39 i niech będzie można brac lepsze iluzje. Chyba ze zjednoczenie i szamanska tak nie dzialaja ( a wcześniej tak dzialaly ).
Ostatnio zmieniony przez Sarlion 2014-04-14, 17:39, w całości zmieniany 3 razy  

Karlam 

Wysłany: 2014-04-15, 09:51   

Tylko ze to nie do końca tak w przypadku szamańskiej. Na obrażenia zapewne ma wpływ ale przy rzucaniu cgi oile dobrze pamiętam nie liczy się level czaru tylko level gracza.

Teoretycznie można byłoby dodać kompo do tego czaru. Gorst da zielone światło to dorobię kompo i podniosę level progowy dla iluzji przy uzyciu kompo

morro
Kombatant

Wysłany: 2014-04-15, 12:37   

Karlam kiedys dawala mozliwosc brania lepszych mobow na smycz :) obecnie nie wiem.

Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-04-15, 13:15   

Dziekuje bardzo ze rzeczowa odpowiedz. Będę cierpliwie czekal na zielone swiatelko :-D . A tak przy okazji, myslalem ze na greater ma wpływ poziom rzucanego czaru - tak było kiedyś. Szkoda ze zostało to zmienione, bo w takim razie szmanska jest bezurzyteczna - zmiejsza dmg , a level czaru niepotrzebny. Kiedys to był najważniejszy art. dla iluzjo. Po prostu szkoda.
Ostatnio zmieniony przez Sarlion 2014-04-15, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  

Sarlion
Adept

Wysłany: 2014-04-15, 13:19   

morro napisał/a:
Karlam kiedys dawala mozliwosc brania lepszych mobow na smycz :) obecnie nie wiem.

Bez szamańskiej nie dalo rady wziąć beha na iluzje :D

morro
Kombatant

Wysłany: 2014-04-15, 14:36   

zgadza sie :) sam z nimi biegalem :)

Odpowiedz do tematu