Killer Mud Strona Główna Killer Mud
Oficjalne forum naszego Killer Mud'a

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komputer włącza się, ale nie wyświetla
Autor Wiadomość
anny2244
Adept

Wysłany: 2019-09-03, 05:23   Komputer włącza się, ale nie wyświetla

Czy miałeś kiedyś Komputer włącza się, ale nie wyświetla ? Ta strona zawiera przewodnik pozwalający rozwiązać problem i przedstawia oprogramowanie Bitwar Data Recovery do odzyskiwania utraconych danych.

Jeśli masz problem z włączaniem się laptopa, ale nie włącza się ekran lub laptop, ale ekran jest czarny, musisz być bardzo zaniepokojony. W rzeczywistości czarny ekran śmierci Windows jest częstym problemem. Odpowiednie rozwiązania problemów można znaleźć w Internecie, ale większość operacji naprawy i rozwiązywania problemów spowoduje wyczyszczenie danych z dysku twardego.

Jeśli martwisz się utratą danych, możesz wypróbować oprogramowanie Bitwar Data Recovery Software, aby odzyskać brakujące dane. To profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania plików oferuje interfejsy kreatora, a także proste operacje, które mogą pomóc użytkownikom skutecznie odzyskać utracone dane z komputera, laptopa, dysku twardego, dysku SSD, karty pamięci, napędu USB, karty SD, aparatu cyfrowego, odtwarzacza multimedialnego i innych urządzeń pamięci masowej.

Antoni44321
Zielony

Wysłany: 2019-09-13, 12:20   

Ja takiego błędu nigdy nie miałem i to na pewno bardzo dobrze.Gorzej by było jakbym taki błąd posiadał.

edward43
Zielony

Wysłany: 2019-09-17, 19:30   

Ja ostatnio miałem pecha bo zepsuł mi się laptop.Jakbym tego laptopa nie oddał do https://pogotowie-komputery.pl/naprawa-laptopow-warszawa-wola/ to nie wiem co by było z nim.

Misiaczek123
Zielony

Wysłany: 2019-09-24, 16:04   

Pewnie coś z wyswietlaczem ci sie popsuło i obraz sie nie wyswietla najlepiej bedzie zrobic restet

:)) !

Muryan 
Zielony

Wysłany: 2020-05-29, 20:10   

To moze byc Motherboard bledny. Musis to naprawic

https://romsplanet.com/

loraa
Wyga

Wysłany: 2020-09-16, 21:24   

Jeśli chodzi o same techniczne aspekty z komputerami to ja u siebie w firmie mam od tego informatyka. Ja przede wszystkim skupiam się na korzystaniu z dedykowanego oprogramowania oraz wdrażania go. Na ten moment bardzo pasują mi systemy IT od https://www.connecto.pl/ i to właśnie ich najwięcej używam.

Odpowiedz do tematu