Killer Mud Strona Główna Killer Mud
Oficjalne forum naszego Killer Mud'a

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
fajny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu ze znajomymi
Autor Wiadomość
usta
Adept

Wysłany: 2019-02-14, 18:56   fajny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu ze znajomymi

zapraszam wszystkich na Mazury, cisza, spokój, dużo zieleni. A zanocować można w hotelu Hotel nad jeziorem mazury To luksusowe miejsce, z miłą obsługą i pysznym jedzeniem. Mają fajne spa, masaże, pokoje o wysokim standardzie i pyszne jedzenie. Będziecie zadowoleni.

Miroslaw2232
Zielony

Wysłany: 2019-02-17, 13:40   

Trochę szkoda że tak mało wpisów jest w tym wątku.Moim zdaniem takich wpisów powinno być więcej.
Ostatnio zmieniony przez Miroslaw2232 2019-04-19, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  

pawel4
Zielony

Wysłany: 2019-03-13, 13:02   

Ja swój wolny czas spędzam na masażu w miejscu masazlodz.pl . Moim zdaniem bardzo dużo osób powinno chodzić tam na masaże bo naprawdę tam jest bardzo dobra obsługa.Moim zdaniem obsługa zawsze jest najważniejsza i nigdy nikt tego nie zmieni.Jestem tego pewny na 100 procent,a może nawet na dwieście.

markopolo
Zielony

Wysłany: 2019-04-05, 21:18   

W sumie to tak.

benny
Zielony

Wysłany: 2019-04-05, 21:41   

Jakby czlowiek nie znalazl sobie jakiegos sposobu na relaks to chyba by zwariowal. Na codzien zajmuje sie praca w biurze wiec troche narzekam z tego powodu na brak ruchu. Siedzenie tyle godzin nic nie robiac ma dosc duze znaczenie dla mojej kondycji oraz sylwetki. Dlatego tez od jakiegos czasu rozgladam sie za bardziej aktywnym spedzaniem czasu. Na dworze jest co raz ciepliej wiec w pierwszej kolejnosci musze podreperowac moj rower i wyruszyc gdzies w trase. To plan bardziej na weekend .. natomiast w tygodniu mam zaplanowane zajecia z fitness w wodzie ktory bardzo przypadl mi do gustu. Od zawsze lubilem plywac jednak w polaczeniu z cwiczeniami mozna zyskac jeszcze lepsze efekty w bardzo szybkim czasie. Polecam wszystkim dbajacym o swoja kondycje i samopoczucie :)

karol4
Zielony

Wysłany: 2019-06-02, 12:11   

Moim zdaniem każdy o tym wie bardzo dużo.Tak ja sobie uważam.

Sanderka98 
Zielony

Wysłany: 2019-06-13, 15:38   

Myślę że warto zrobić wycieczkę rowerową nad jakieś jeziorko wziąć namioty alkohol wspomnienia gwarantowane :D

aga2113
Adept

Wysłany: 2019-06-24, 13:23   

Ja polecam różnego rodzaju wycieczki, zwiedzanie. Może rower lub rolki :) Kto co lubi. A na koniec koniecznie jakaś dobra kolacja typu Dobra pizza Jastrzębie Zdrój :)

paings
Zielony

Wysłany: 2019-07-04, 16:36   

Tak, Mazury to piękne miejsce! Będąc tam warto również wybrać się na Suwalszczyznę i pozwiedzać parę pięknych i ciekawych miejsc.

Artur44321
Zielony

Wysłany: 2019-09-11, 13:56   

Sam w wolnych chwilach jeżdżę rowerem z moim przyjacielem.Tak spędzamy bardzo dużo naszego czasu.

Odpowiedz do tematu