Turniej w Alfa Centrum | szachy.gda.pl

Turniej w Alfa Centrum

27.05 odbył się Szachowy Weekend w Galerii Alfa Centrum w Gdańsku. Turniej odbywał się w pięciu grupach wiekowych.
W najmłodszej grupie – do lat 8 pierwsze miejsce z kompletem punktów zajął Jaromir Jagodziński! Wielkie brawa! W nieco starszej grupie bo do lat 10 wysokie, piąte miejsce zajął Jakub Liśkiewicz. Może on jednak mówić o wielkim pechu, ponieważ miał taką samą ilość punktów co zawodnik na drugim miejscu! O jego lokacie zadecydowała punktacja pomocnicza.

W grupie do lat 12 na najniższym stopniu podium stanął Stefan Mikhnevich! Wielkie gratulacje dla naszego młodego zawodnika!

Wielkie brawa dla naszych zawodników! Miejmy nadzieję, że kolejne imprezy będą równie owocne dla naszych reprezentantów.

Grupa do lat 8:

Wyniki – runda 7


M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 II Jagodziński, Jaromir R 1171 1800 7,0 25,00 32,50 7 28,0
2 9 IV Kowalski, Michał 0 1400 6,0 21,00 31,00 6 26,0
3 6 IV Czyż, Kamil 0 1400 6,0 20,50 30,50 6 25,0
4 16 V Bąk, Bartosz 0 1200 5,0 22,00 31,00 5 23,0
5 28 Rogacki, Hubert 0 1000 5,0 22,00 31,00 5 21,0
6 4 III Radzewicz, Katarzyna 0 1400 5,0 20,50 28,50 5 23,0
7 7 IV Narwojsz, Franciszek 0 1400 5,0 20,50 28,50 5 21,0
8 10 IV Kukliński, Mikołaj 0 1400 5,0 19,50 28,00 5 20,0
9 5 III Jasiel, Paulina 0 1400 5,0 19,00 25,00 5 18,0
10 11 IV Florczuk, Maciej 0 1400 5,0 17,50 24,00 5 19,0
11 17 V Żądlak, Błażej 0 1200 4,0 21,50 31,00 4 19,0
12 20 V Miśta, Wiktoria 0 1100 4,0 21,50 30,50 4 21,0
13 3 III Szczap, Małgorzata 0 1400 4,0 20,00 28,00 4 18,0
14 14 V Pasek, Nikodem 0 1200 4,0 19,50 28,50 4 18,0
15 41 Jarocki, Michał 0 1000 4,0 19,50 28,50 4 17,0
16 35 Pietrzak, Alex 0 1000 4,0 18,50 25,50 4 16,0
17 26 Formela, Jan 0 1000 4,0 17,50 24,50 4 14,0
18 43 Mańko, Gracja 0 1000 4,0 17,00 22,50 3 13,0
19 12 IV Narwojsz, Helena 0 1250 4,0 16,50 23,50 4 17,0
20 8 IV Gort, Adam 0 1400 4,0 15,50 21,00 4 16,0
21 40 Nowak, Lena 0 1000 4,0 14,00 20,00 4 12,0
22 33 Świerad, Tomasz 0 1000 4,0 13,50 19,50 4 12,0
23 44 Jachimek, Tymon 0 1000 3,5 11,50 16,50 3 13,0
24 29 Majewski, Nikodem 0 1000 3,0 20,00 27,50 3 12,0
25 32 Meger, Adam 0 1000 3,0 18,50 26,50 3 14,0
26 38 Kominek, Jeremi 0 1000 3,0 18,50 26,00 3 13,0
27 2 III Zielińska, Kornelia 0 1400 3,0 17,50 25,50 3 15,0
28 15 V Gort, Tymon 0 1200 3,0 16,50 22,00 3 14,0
29 46 Kulik, Paweł 0 1000 3,0 15,00 21,00 3 14,0
30 45 Gleich, Maciej 0 1000 3,0 15,00 21,00 3 11,0
31 19 V Wolska, Dominika 0 1100 3,0 11,00 16,00 3 8,0
32 36 Kiempczyńska, Maja 0 1000 2,5 16,50 22,50 2 10,5
33 47 Juchnević, Leon 0 1000 2,5 16,00 22,50 1 11,5
34 31 Kowalska, Nadia 0 1000 2,5 13,50 19,00 1 8,0
35 42 Kossakowski, Jakub 0 1000 2,0 18,00 26,00 2 12,0
36 34 Banasiak, Gabriel 0 1000 2,0 18,00 25,50 2 11,0
37 25 Biliński, Jakub 0 1000 2,0 13,00 18,00 2 6,0
38 27 Stvol, Livia 0 1000 1,5 13,00 19,00 0 3,5
39 24 Kamińska, Karolina 0 1000 1,5 12,50 20,50 1 2,5
40 39 Burakowski, Jacek 0 1000 1,0 15,50 22,00 1 6,0
41 22 Jachimek, Jana 0 1000 1,0 12,50 17,50 1 4,0
42 13 IV Krasucka, Zuzanna 0 1250 0,0 12,50 17,50 0 0,0
42 18 V Mitura, Kacper 0 1200 0,0 12,50 17,50 0 0,0
42 23 Kwiatek, Kazimierz 0 1000 0,0 12,50 17,50 0 0,0
42 30 Kowalski, Jakub 0 1000 0,0 12,50 17,50 0 0,0
42 37 Kwiatek, Antoni 0 1000 0,0 12,50 17,50 0 0,0
47 21 Stelmachowska, Emilia 0 1000 0,0 12,50 17,00 0 0,0

 

Grupa do lat 10:

Wyniki – runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins
1 II Śniadecki, Oskar R 1361 1800 6,5 24,50 34,00 6
2 III Bochniak, Franciszek R 1282 1600 5,5 24,50 33,00 5
3 II Zielonka, Adam R 1276 1800 5,5 23,50 32,00 5
4 III Kiempczyński, Paweł R 1175 1600 5,5 22,00 30,50 5
5 III Liśkiewicz, Jakub R 1164 1600 5,5 21,00 29,00 5
6 III Kussowski, Jakub R 1193 1600 5,0 22,00 31,50 5
7 III Malinowski, Witold R 1198 1600 5,0 21,50 30,00 5
8 III Gałkowski, Paweł R 1192 1600 5,0 20,00 28,50 4
9 III Smoleń, Marlena 0 1400 5,0 18,00 25,50 5
10 III Kaczmarek, Paulina R 1317 1400 4,5 24,00 33,50 4
11 II Fil, Grzegorz 1176 1800 4,5 22,00 30,00 4
12 III Kempiński, Szymon R 1096 1600 4,5 19,50 26,50 4
13 Walenda, Tomasz 0 1000 4,0 21,50 30,00 4
14 III Delewska, Hanna 0 1400 4,0 20,50 28,00 4
15 IV Libura, Sebastian R 1036 1400 4,0 20,00 28,00 4
16 IV Narwojsz, Stanisław 0 1400 4,0 19,50 29,00 4
17 III Górski, Kuba 0 1600 4,0 18,00 26,50 4
18 III Jurkiewicz, Julia 0 1400 4,0 18,00 25,50 4
19 III Sarnaszek, Maja 0 1400 4,0 18,00 25,50 4
20 Rogacki, Mikołaj 0 1000 4,0 17,50 25,50 4
21 III Nagórny, Adam 0 1600 4,0 17,50 24,00 4
22 III Kończyło, Natalia 0 1400 4,0 17,50 23,00 4
23 IV Barańska, Zuzanna 0 1250 4,0 16,50 23,00 4
24 Kowalski, Radosław 0 1000 3,5 18,50 25,50 3
25 V Kraśniewski, Szymon 0 1200 3,5 16,50 23,00 3
26 IV Kobus, Jakub 0 1400 3,0 17,50 24,00 3
27 IV Wysiecki, Marcel 0 1400 3,0 17,50 23,50 3
28 V Zwoliński, Piotr 0 1200 3,0 17,50 23,00 3
29 IV Jetkowski, Jan 0 1400 3,0 17,00 23,50 3
30 Charkiewicz, Amelia 0 1000 3,0 15,50 22,50 3
31 Zegarski, Jan 0 1000 3,0 15,50 21,00 3
32 IV Pancer, Jan 0 1400 3,0 15,00 21,00 3
33 Kubica, Szymon 0 1000 3,0 15,00 21,00 3
34 V Żuławski, Kacper 0 1200 3,0 14,50 20,50 3
35 Gierjatowicz, Mateusz 0 1000 2,5 17,00 23,00 2
36 Przyborowski, Patryk 0 1000 2,5 15,00 21,00 1
37 Soćko, Ksawery 0 1000 2,5 12,50 17,50 2
38 V Klimaszewski, Witold 0 1200 2,0 16,50 24,00 2
39 V Woźniak, Adrian 0 1200 2,0 16,00 22,00 2
40 Kopycki, Wojciech 0 1000 2,0 13,00 19,00 2
41 Świerad, Maja 0 1000 2,0 13,00 17,50 2
42 Panak, Adam 0 1000 2,0 12,50 17,00 2
43 Banasiak, Dawid 0 1000 2,0 12,00 19,00 2
44 Fryska, Franciszek 0 1000 1,5 14,00 18,50 0
45 V Chwiećko, Julia 0 1100 1,5 12,50 18,00 1
46 Ochocki, Bartosz 0 1000 1,0 11,50 17,50 0
47 Czesnowski, Dawid 0 1000 0,5 14,00 20,00 0

Grupa do 12:

Wyniki – runda 7


M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins
1 II Janusiewicz, Michał R 1261 1800 6,5 21,00 29,00 6
2 IV Khomenko, Liubov 0 1250 5,0 20,50 28,00 5
3 III Mikhnevich, Stefan 0 1600 5,0 20,50 27,00 5
4 Dunajski, Marco 0 1000 5,0 18,50 26,00 4
5 II Krotowski-Cacha, Michał R 1168 1800 4,5 22,00 31,00 4
6 III Filipek, Paulina R 1141 1400 4,5 20,00 29,50 4
7 IV Kosmalski, Tomasz 0 1400 4,0 18,00 26,00 4
8 IV Delewski, Jan 0 1400 4,0 18,00 25,50 4
9 III Knap, Krzysztof 0 1600 3,5 20,50 28,50 3
10 IV Waszewski, Kacper 0 1400 3,5 20,00 29,50 3
11 IV Wójcikowski, Kacper 0 1400 3,5 18,00 25,50 3
12 V Lepa, Paweł 0 1200 3,0 17,50 25,00 3
13 IV Kamiński, Aleksander 0 1400 3,0 16,50 22,00 3
14 III Smoleń, Martyna 0 1400 3,0 16,00 21,00 3
15 Kulik, Maciej 0 1000 3,0 13,50 17,00 2
16 III Gadomska, Patrycja 0 1400 3,0 13,00 19,50 3
17 IV Kowalski, Paweł 0 1400 2,5 18,50 23,50 2
18 Woźniak, Małgorzata 0 1000 2,5 12,50 16,50 2
19 Soćko, Kornelia 0 1000 1,0 15,00 20,00 1
20 Gleich, Hanna 0 1000 0,0 14,00 20,00 0
Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...