Turniej w Gdańsku | szachy.gda.pl

Turniej w Gdańsku

19.05 odbył się Trzeci Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska. W imprezie tej wzięli udział nasi zawodnicy. Najbardziej zadowoleni mogą być nasi najmłodsi zawodnicy Jakub Zieliński i Jaromir Jagodziński, którzy zajęli kolejno pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji do lat 8.

Myślę, że z całych zawodów zadowolona może być również Małgorzata Rodzik, która zdobyła 4,5/9 pkt i zyskała 14 „oczek” rankingowych. Również Krzysztof Knap i Marcin Kołyszko, którzy musieli walczyć często z dużo lepszymi rywalami dzielnie stawiali im opór. Swój turniejowy bój zakończyli z dorobkiem 4 punktów.

Także ja- Konrad Zieliński oraz Narcyz Knap, starzy wyjadacze postanowiliśmy sprawdzić swoje siły w tych zawodach. Zawody z wynikiem 6/9 pkt zakończyłem na 6 miejscu. Natomiast Narcyz po dobrym początku turnieju i nieco słabszym finiszu zakończył turniej z wynikiem 4,5 pkt.
 W grupie bez kategorii swoje pierwsze szachowe doświadczenie zdobywał Michał Kołyszko. Naszemu młodemu zawodnikowi udało się zdobyć 2/6 pkt.
 Miejmy nadzieję, że dla każdego z nas turniej ten był sposobem na poprawienie swoich szachowych umiejętności i wyciągnięcie odpowiednich wniosków.
Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...