Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10

Dzisiaj zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10. Dobry występ zaliczył zawodnik naszego Klubu Jakub Liśkiewicz, który zdobył 4 punkty i zajął 39 miejsce na 68 startujących. Kuba pojechał po naukę i swój start może zaliczyć do udanych. W przyszłym roku znowu będzie miał szansę powalczyć w tej grupie wiekowej o jeszcze lepszy wynik.

Standings – round 9 Print
Place Title Name FIDE Local Club Birthday Total MBch. Bch. Wins Prog. Norm Chg (Ru)
1 II+ SEEMANN, Jakub 1627 1900 MKSz Rybnik 2008 7.5 42.50 53.00 6 39.5 I 0,07
2 II+ MUSIAŁ, Igor 1399 1900 MCKiS Jaworzno 2008 7.0 40.50 52.50 5 37.0 I 1,60
3 CM GROT, Błażej 1418 2200 KSz Polonia Wrocław 2008 7.0 37.50 49.50 5 34.0 1,11
4 CM WARCHOŁ, Kamil 1431 2200 Akademia Szachowa Gliwice 2009 6.5 38.50 51.00 6 31.0 -0,03
5 II MULAWA, Cyprian 1191 1800 MAZSzach w Warszawie 2009 6.5 38.50 48.50 5 31.0 2,48
6 I WIERZBICKI, Dawid 1419 2000 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2008 6.0 40.50 51.50 5 34.5 0,46
7 II+ BOROWIK, Wojciech 1527 1900 LKSz Lublin 2008 6.0 39.00 49.50 5 33.0 -1,04
8 II BARTODZIEJ, Bartosz 1468 1800 KSz Polonia Warszawa 2009 6.0 38.50 50.00 4 33.0 -0,57
9 I WIELGUS, Wojciech 1517 2000 Akademia Szachowa Gliwice 2009 6.0 35.50 45.00 5 29.0 -1,89
10 II+ KARP, Kacper 1287 1900 KSz Jelonka Jelenia Góra 2008 6.0 35.00 45.50 5 30.5 0,50
11 II BASZCZYŃSKI, Gabriel 1299 1800 KSz ORŁY Pleszew 2008 6.0 34.50 44.00 5 30.0 1,11
12 II SKRZYPIŃSKI, Jan 1194 1800 POLONIA Środa Wlkp. 2008 6.0 33.50 41.00 5 28.0 1,89
13 II PTASZYŃSKI, Szymon 1312 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 6.0 33.00 43.00 5 30.0 -0,31
14 II KRAWCZYK, Flawian 1580 1800 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2008 6.0 33.00 42.50 5 29.0 -2,33
15 II GRZEBIENIOWSKI, Michał 1194 1800 UKS SZACH-MAT Przemków 2008 5.5 42.00 53.50 4 32.0 2,72
16 II+ KLIM, Filip 1232 1900 KSz Polonia Warszawa 2008 5.5 37.00 48.50 5 32.5 1,59
17 II ADAMALA, Jacek 1310 1800 KS LogIN Skierniewice 2008 5.5 36.00 47.00 5 29.5 0,19
18 II ZIĘBA, Hubert 1331 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 2008 5.5 34.00 44.50 4 28.5 -0,55
19 II KRÓL, Jan 1310 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 5.5 32.50 41.50 4 27.5 -0,35
20 II PEŁKA, Maciej 1227 1800 KSz HETMAN Katowice 2008 5.5 32.00 42.50 5 27.0 1,17
21 II WOJTACHA, Krzysztof 1150 1800 KSz Jagiellonia Białystok 2010 5.5 28.50 36.00 5 23.0 1,32
22 II MUSIN, Paweł 1151 1800 ŻKSz Żary 2008 5.0 40.00 51.50 3 30.0 2,96
23 II SOWIŃSKI, Paweł 1142 1800 UKS SP 1 Brzozów 2010 5.0 38.50 48.50 5 26.0 1,87
24 II SKOWRON, Dawid 1205 1800 UKS Czternastka Warszawa 2008 5.0 34.00 44.00 4 24.5 -0,26
25 III WILGOSZ, Szczepan 0 1600 MGLKS Parnas Oława 2008 5.0 32.50 42.00 5 22.0 II (1211)
26 II STANIK, Szymon 1137 1800 AKS Mikołów 2008 5.0 31.50 41.50 3 22.0 0,28
27 II KRAŚNIEWSKI, Maciej 1232 1800 UKS UZDOWO 2008 5.0 30.50 40.50 4 24.0 -0,39
28 III BOCHNIAK, Franciszek 1059 1600 Klub Szachowy Hetman Koszalin 2009 5.0 30.00 37.50 5 21.0 0,30
29 II MURAWSKI, Miłosz 1068 1800 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 2008 4.5 36.50 46.50 4 25.5 2,22
30 II JAWORSKI, Tymon 1403 1800 KSz Polonia Wrocław 2008 4.5 36.00 47.50 3 28.0 -2,01
31 II BARTOSZCZUK, Adam 1180 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 2008 4.5 34.50 45.00 4 25.5 -0,24
32 II ROŻEK, Michał 1196 1800 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2008 4.5 34.50 43.50 3 25.0 0,47
33 II ŚNIADECKI, Oskar 1277 1800 MTS Kwidzyn 2008 4.5 33.50 42.50 3 28.0 -0,77
34 II SPIONKOWSKI, Fabian 1125 1800 KSz Gambit Świecie 2008 4.5 31.00 40.50 4 21.5 -0,13
35 II JASIULEWICZ, Dawid 1141 1800 KSz. Hańcza Suwałki 2009 4.5 30.50 37.00 4 21.5 -0,13
36 II NOCEK, Dominik 1150 1800 KSz Polonia Warszawa 2009 4.5 30.00 39.00 4 20.5 -0,78
37 II DUDA, Leon 1186 1800 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2008 4.5 27.00 33.50 4 23.0 -1,40
38 III UHRYN, Mateusz 1154 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2009 4.5 25.00 33.00 3 16.0 -0,75
39 III LIŚKIEWICZ, Jakub 0 1600 UKS Gedanensis Gdańsk 2009 4.0 34.50 44.00 3 23.5 (1190)
40 II KOMENDECKI, Antoni 1123 1800 KSz Miedź Legnica 2009 4.0 32.00 40.50 3 20.0 -0,10
41 II PAWŁOWSKI, Kamil 1054 1800 MKS MOS Wieliczka 2008 4.0 30.50 40.00 3 19.5 1,03
42 III STECKIEWICZ, Igor 0 1600 UKS Kościelec 2008 4.0 30.00 39.00 3 23.0 (1178)
43 III ADAMALA, Tomasz 1196 1600 KS LogIN Skierniewice 2010 4.0 30.00 39.00 3 22.0 -1,08
44 III DUDA, Szymon 1085 1600 MKS MOS Wieliczka 2008 4.0 30.00 39.00 1 18.0 0,78
45 II ZMARZŁY, Wiktor 1185 1800 Akademia Szachowa Gliwice 2010 4.0 30.00 38.50 3 22.0 -0,82
46 III SZCZEPANIAK, Igor 0 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 2008 4.0 29.00 37.50 4 20.0 (1135)
47 III DUDEK, Jan 0 1600 KSz Piątka Skierniewice 2008 4.0 27.00 34.00 3 14.5 (1069)
48 II WOLAK, Maciej 1101 1800 KKSz Kraków 2008 4.0 27.00 33.50 3 16.5 -0,46
49 II PRZEWŁOCKI, Marcin 1173 1800 KSz Polonia Warszawa 2008 4.0 26.50 33.50 3 16.5 -0,58
50 II MACIEJEK, Marcel 1165 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 2008 4.0 25.50 34.00 3 15.5 0,02
51 II OLSZEWSKI, Antoni 1061 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 2009 3.5 31.00 40.00 3 20.5 0,75
52 II RACZEK, Krzysztof 1290 1800 KSz Polonia Wrocław 2008 3.5 30.00 39.00 3 22.0 -2,93
53 III PARTYKA, Wiktor 0 1600 LUKKS Kielce 2008 3.5 29.00 38.00 3 18.0 (1074)
54 II SZRETER, Marek 1172 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2009 3.5 27.00 37.00 3 16.0 -0,42
55 II FIL, Grzegorz 1184 1800 SSz Debiut GCK Giżycko 2009 3.5 25.00 33.00 3 15.5 -0,22
56 III CHOMICKI, Kornel 1093 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 2010 3.0 30.50 39.50 2 16.5 -0,20
57 II JABŁOŃSKI, Dawid 0 1800 UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 2009 3.0 29.50 38.50 3 17.0 (1090)
58 II GROBELNY, Mikołaj 1031 1800 KSz Polonia Wrocław 2010 3.0 27.50 35.50 1 17.5 0,55
59 III ŚLEDZIONA, Mikołaj 0 1600 UKS Jedynka Bełchatów 2008 3.0 27.50 35.00 2 12.5 (940)
60 II TARŁOWSKI, Bartosz 0 1800 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 2008 3.0 27.50 34.00 2 14.0 (1018)
61 III MAKUCH, Tomasz 1149 1600 LKS ORZEŁ Kozy 2009 3.0 27.00 34.00 2 12.0 -0,11
62 III RATAJCZAK, Marcin 1062 1600 POLONIA Środa Wlkp. 2008 3.0 25.00 32.00 2 13.0 -0,50
63 II ŻMUDA, Tomasz 1191 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 2008 3.0 25.00 30.00 2 13.5 -2,15
64 III GÓRAL, Antoni 1047 1600 UKS ŻAGLE Warszawa 2008 3.0 22.00 28.50 3 12.0 -0,57
65 III KOWALCZYK, Jakub 0 1600 KSz Piątka Skierniewice 2009 2.5 22.50 29.50 1 11.5 (941)
66 II PAWICKI, Filip 1219 1800 KSz Polonia Wrocław 2010 2.0 20.50 26.00 2 7.0 -3,37
67 III MAJEWSKI, Radosław 0 1600 Klub Szachowy Hetman Koszalin 2008 1.0 23.50 30.50 1 4.0 (343)
68 III WEBER, Dorian 0 1600 MTS Kwidzyn 2009 1.0 22.50 28.00 1 3.0 (329)
Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...