MIKOSZEWO 2017

W Mikoszewie odbyły się dwa turnieje szachowe, w których brali udział członkowie naszego klubu. W V Turnieju Szachowym „Bursztynowe Wybrzeże” Piotr Poniewierski zajął VI miejsce, które chyba Piotra nie do końca satysfakcjonuje. W Festiwalu Szachowym SOLAR Mikoszewo startowało troje naszych zawodników: Małgorzata Rodzik była VII, Grzegorz Rodzik  IX, a Jaromir Jagodziński  X.  Najbardziej zadowolony z występu jest Prezes naszego klubu, który zdobył III kategorię szachową. Serdeczne gratulacje!

 

V Festiwal Szachowy „Bursztynowe Wybrzeże” 2017 – A

Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma Chg (Ru)
1 m Jaroch, Karol 2235 2400 SSz GMINY PAWŁOWICE 8.0 41.00 52.50 7 39.5 2305 0,36
2 k Kowalec, Maciej 2038 2200 UKS TSz Zieloni Zielonka 7.0 40.00 52.50 6 37.5 2265 0,54
3 I++ Konieczyński, Piotr 1908 2100 ŻTMS Baszta Żnin 7.0 40.00 52.50 6 34.5 2265 1,33
4 IM Adamski, Jan 2243 2450 KSz Polonia Warszawa 6.5 42.00 53.50 5 38.5 2245 -1,09
5 I Słoniewski, Michał 1725 2000 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6.5 41.00 52.50 5 35.0 2150 2,17
6 I+ Poniewierski, Piotr 1954 2100 UKS Gedanensis Gdańsk 6.0 40.00 51.00 5 33.0 2105 -0,31
7 I Zieliński, Andrzej 1751 2000 St Eurobeskidy Łodygowice 6.0 38.00 48.50 6 33.0 2105 0,39
8 I Czepczyński, Bogusław 1806 2000 Zielona Góra 6.0 34.00 43.50 6 29.0 2035 -0,99
9 II Czarnomski, Dominik 1528 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 5.5 37.50 47.50 5 28.0 1980 2,56
10 II+ Podgajny, Adam 1738 1900 Dom Finansowy DF 5.5 34.50 46.00 5 28.5 1990 -0,98
11 I Michalska, Aleksandra 1769 1800 KSz Polonia Warszawa 5.5 33.00 44.50 5 26.5 1950 -1,79
12 I Ćwiek, Ryszard 1682 2000 UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 5.0 38.50 48.50 4 27.5 2005 -0,48
13 II Sidorczuk, Paweł 1219 1800 UKS Czternastka Warszawa 5.0 36.50 49.00 4 28.0 1970 2,81
14 I Szczypawka, Aleksandra 1422 1800 PUKS Mikołaj Gąbin 5.0 36.50 46.00 5 29.0 1985 2,32
15 I Słoniewska, Alicja 1362 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5.0 32.50 42.00 4 25.5 1840 1,00
16 II Łosiński, Paweł 1650 1800 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 5.0 31.00 40.50 4 25.5 1920 -1,46
17 II+ Błaźniak, Bartłomiej 1444 1900 UKS Jedynka Bełchatów 5.0 29.50 37.50 4 25.0 1860 0,12
18 II Ptaszek, Przemysław 1711 1800 St Pokój OPP w Pokój 4.5 34.00 43.50 4 28.0 1840 -1,83
19 II+ Horoszczak, Adam 1293 1900 UKS Jedynka Bełchatów 4.5 33.00 42.50 4 22.5 1860 0,88
20 II Jaśkiewicz, Kacper 1246 1800 UKS Jedynka Bełchatów 4.5 32.00 42.50 2 21.0 1830 1,46
21 II Jabłoński, Lechosław 1530 1800 UKS G4 Tarnowskie Góry 4.5 30.00 39.50 4 24.5 1850 -2,27
22 II Kowalczyk, Mariusz 0 1800 Gdynia 4.5 30.00 38.50 3 21.0 1790 (1283)
23 I Haliniak, Wojciech 1484 2000 UKS Czternastka Warszawa 4.5 29.50 39.50 4 21.5 1850 -1,45
24 II Wiśniewski, Tomasz 1337 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.5 29.50 39.00 3 20.5 1780 -0,71
25 II Sidorczuk, Dominik 1303 1800 UKS Czternastka Warszawa 4.5 29.00 38.50 4 19.5 1860 0,74
26 II Zdybel, Przemysław 1321 1800 UKS Czternastka Warszawa 4.5 29.00 37.50 4 20.5 1820 -0,93
27 II Czerwiński, Bartłomiej 1096 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.5 29.00 37.00 3 18.5 1760 1,52
28 II Wolski, Michał 1225 1800 UKS Czternastka Warszawa 4.5 28.50 36.50 3 18.5 1800 0,72
29 II Kubaszewski, Piotr 1208 1800 UKS Czternastka Warszawa 4.5 26.50 33.00 4 18.0 1790 -0,19
30 II Kaczmarczyk, Marcin 1336 1800 LKS Lotos Jabłonna 4.0 30.00 38.50 3 23.5 1770 0,23
31 II Sternik, Piotr 1431 1800 PKS MAT Białołęka 4.0 25.50 33.00 3 15.0 1655 -2,60
32 I Pastuszko, Katarzyna 1248 1800 UKS Czternastka Warszawa 4.0 24.50 32.00 3 15.0 1730 -0,70
33 II Grzyb, Anna 1116 1600 UKS Jedynka Bełchatów 3.5 31.00 38.00 3 17.0 1756 1,29
34 I Bukała, Weronika 1103 1800 UKS Jedynka Bełchatów 3.5 30.50 40.00 3 24.0 1770 1,99
35 II Pancewicz, Szymon 1321 1800 UKS Czternastka Warszawa 3.5 30.50 40.00 2 18.5 1785 -1,10
36 II Bawej, Jakub 1224 1800 BKS Chemik Bydgoszcz 3.5 30.00 38.00 3 18.5 1720 0,12
37 III Leski, Franciszek 1073 1600 UKS Jedynka Bełchatów 3.5 30.00 37.00 3 19.0 1690 1,70
38 III Turowski, Maciej 1217 1600 UKS Jedynka Bełchatów 3.5 29.00 37.50 2 16.0 1700 -0,07
39 II Słoniewski, Jakub 1099 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 3.5 28.00 34.50 2 15.5 1730 0,88
40 I Łaszczuk, Zuzanna 1234 1800 MAZSzach w Warszawie 3.0 30.50 38.50 2 18.5 1670 -0,30
41 II Milewczyk, Bogusław 1188 1800 UKS WDA Lipusz 3.0 26.50 33.00 3 13.0 1720 -0,47
42 III Pancewicz, Mateusz 1137 1600 UKS Czternastka Warszawa 3.0 24.00 31.00 3 12.0 1630 0,10
43 II Majek, Waldemar 1146 1800 Warszawa 2.5 25.00 31.00 1 10.5 1610 -1,21
44 II Stradowski, Maciej 0 1800 UKS Caissa Warszawa 2.0 22.50 28.50 1 7.5 1540 (973)
45 III Ptaszek, Miłosz 1106 1600 St Pokój OPP w Pokój 2.0 21.00 27.50 2 7.0 1550 -1,78
46 II Skowron, Dawid 1168 1800 UKS Czternastka Warszawa 1.5 22.50 29.50 0 7.0 1520 -2,52

Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 – Open

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 m Grzelak, Artur POL 2167 2400 6.0 19.50 28.00 5 22.5
2 m Jurkiewicz, Krzysztof POL 2275 2400 6.0 19.00 27.50 5 23.5
3 k Jagodzinski, Mariusz POL 1986 2200 5.0 19.50 27.50 4 21.0
4 I Dobrowolski, Marcin POL 1997 2000 5.0 19.50 26.50 5 18.0
5 I++ Jurkiewicz, Joanna POL 1711 1900 3.5 19.00 27.00 3 14.5
6 III Zbysiński, Łukasz POL 0 1600 3.0 18.00 25.00 3 12.0
7 II Rodzik, Małgorzata POL 1031 1600 3.0 15.50 22.50 2 13.0
8 II+ Donnelly, Philip AUS 0 1900 2.5 18.00 25.00 2 12.0
9 IV Rodzik, Grzegorz POL 0 1400 2.5 17.00 24.00 2 12.5
10 III Jagodziński, Jaromir POL 0 1600 2.5 14.00 20.00 1 9.5
11 III Piskorski, Bartosz POL 0 1600 2.0 14.50 20.50 1 8.5
12 III Ornoch, Jeremi POL 0 1600 1.0 13.50 20.50 1 1.0
Napisano w Wiadomości z Polski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...