Turniej Szachowy Ostrzyce 2018 | szachy.gda.pl

Turniej Szachowy Ostrzyce 2018

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 23/06/2018
12:30

Miejsce
Ostrzycka Gościna "U Maryli"

Kategorie


TURNIEJ SZACHOWY

OSTRZYCE 2018

 

ORGANIZATOR

Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk

Uczniowski Klub Sportowy Zawisza Kolbudy.

TERMIN I MIEJSCE

23-30.06.2018r. Gościniec „U Maryli” ul. Droga Kaszubska 19a Ostrzyce.

SYSTEM ROZGRYWEK

Grupa A – system kołowy 9 rund, 90 min. na zawodnika + 30 sek. na ruch (zgłoszony do FIDE),

Grupa B – system kołowy 9 rund, 90 min. na zawodnika + 30 sek. na ruch,

Grupa C – system szwajcarski 9 rund, 90 min. na zawodnika + 30 sek. na ruch.

W każdej grupie można zdobyć kategorię szachową.

WPISOWE

80zł.

NAGRODY

Grupa A:

I – 120zł. + puchar, II – 100zł. + puchar, III – 80zł. + puchar, IV – 60zł. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymuje po 20zł. za każdą wygraną partię.

Grupa B:

I – 60zł. + puchar, II – 40zł. + puchar, III – 30zł. + puchar, IV – 20zł. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymuje po 15zł. za każdą wygraną partię.

Grupa C:

I – 60zł. + puchar, II – 50zł. + puchar, III – 40zł. + puchar, IV – 30zł., V – 20zł., VI – 10zł. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymuje po 10zł. za każdą wygraną partię. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy.

TERMINARZ

23.06.  14.15 – I runda,

24.06.  09.15 – II runda,

25.06   09.15 – III runda, 14.15 – IV runda,

26.06.  09.15 – V runda,

27.06.  09.15 – VI runda, 14.15 – VII runda

28.06.  09.15 – VIII runda,

29.06.  09.15 – IX runda,

30.06.  10.00 – uroczyste zakończenie turnieju.

UWAGI KOŃCOWE

- zawodnicy ubezpieczają się sami,

- osoby niepełnoletnie na turnieju przebywają pod opieką osób dorosłych,

- w trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego, niniejszego

Regulaminu oraz ustalenia zawarte w komunikatach organizacyjnych.

 

 

TURNIEJ OSTRZYCE 2018

Grupa A

1. I ++ Joanna JURKIEWICZ 1711 1900 UKS Zawisza Kolbudy

2. I Radosław RYCYK 1652 2000 UKS Gedanensis Gdańsk

3. I Konrad ZIELIŃSKI 1646 2000 UKS Gedanensis Gdańsk

4. II Narcyz KNAP 1630 1800 UKS Gedanensis Gdańsk

5. II Oliwer WIRKUS 1482 1800 UKS Zawisza Kolbudy

6. II Piotr MACIASZEK 1337 1800 UKS Gedanensis Gdańsk

7. II Dominik RICHERT 1334 1800 UKS Zawisza Kolbudy

8. II Cyprian OBRYCKI 1162 1800 UKS Zawisza Kolbudy

9. II Paweł FALC 1080 1800 UKS Gedanensis Gdańsk

10. II Karol MAJEWSKI 1800 UKS Jantar Pruszcz Gdański

 

Grupa B

1. II Sandra KONKOL 1600 UKS MDK Gdynia

2. III Jakub LIŚKIEWICZ 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

3. III Krzysztof KNAP 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

4. III Dominik CZARNOGORCEW 1600 UKS Zawisza Kolbudy

5. III Mieszko AUGUSTENOWICZ 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

6. III Jakub ZIELIŃSKI 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

7. III Stanisław ŁAWRYNOWICZ 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

8. III Mikołaj PIELAK 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

9. III Jan MIGACZ 1600 UKS Jantar Pruszcz Gdański

10. III Józef MRÓZ 1600 UKS Zawisza Kolbudy

 

Grupa C

1. III Stsipan MIKHNEVICH 1600 UKS Gedanensis Gdańsk

2. III Julia JURKIEWICZ 1400 UKS Zawisza Kolbudy

3. III Miriam GROT 1400 UKS Zawisza Kolbudy

4. IV Piotr SOBECKI 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

5. IV Tomasz PEŁSZYŃSKI 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

6. IV Paweł KOWALSKI 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

7. IV Bartosz WIERUSZEWSKI 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

8. IV Mateusz FILIPEK 1400 UKS Zawisza Kolbudy

9. IV Mikołaj KISZEWSKI 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

10. IV Piotr PEŁSZYŃSKI 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

11. IV Wojciech CHWIEĆKO 1400 UKS Zawisza Kolbudy

12. IV Tymoteusz NOWAK 1400 UKS Gedanensis Gdańsk

13. IV Wiktor MICHALSKI 1400 UKS Zawisza Kolbudy

14. V Miłosz REPEĆ 1200 UKS Zawisza Kolbudy

15. V Antoni JURKIEWICZ 1200 UKS Zawisza Kolbudy

16. V Cezary BURZYŃSKI 1200 UKS Zawisza Kolbudy

17. Tomasz CZERWIŃSKI 1000 UKS Zawisza Kolbudy

18. Zofia MARKOWSKA 1000 UKS Zawisza Kolbudy.

Napisano w Turnieje
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...