SZACHOWE WAKACJE NA KASZUBACH

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 23/06/2018
12:30

Miejsce
Ostrzycka Gościna "U Maryli"

Kategorie


SZACHOWE WAKACJE

NA KASZUBACH,

czyli tygodniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny

dla miłośników gry w szachy

UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wyjazdowym wypoczynku szachowym w Ostrzycach na Kaszubach.

Przyjazd do Ostrzyc we własnym zakresie 23.06.2018r., natomiast powrót  30.06.2018r., również we własnym zakresie.

Podczas pobytu przewiduje się: udział w turnieju szachowym w zależności od posiadanych umiejętności: turniej A – dla zawodników posiadających minimum ranking 1800 (zgłoszony do FIDE), turniej B – dla pozostałych,  we wszystkich grupach można zdobyć kategorie szachowe. Ponadto podczas wyjazdu przewiduje się: turniej błyskawiczny, turniej szachów szybkich, turniej kloca, konkurs rozwiązywania zadań szachowych, symultanę, mecze piłki nożnej, piesze wycieczki, ognisko, rejs statkiem po jeziorze i inne atrakcje.

Ekipa zakwaterowana (pokoje 2,3,4 – osobowe) i żywiona (szwedzki stół)  będzie w Ostrzyckiej Gościnie „U Maryli” ul. Droga Kaszubska 19a. Na terenie ośrodka znajduje się bilard, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, boisko do gry w piłkę siatkową, koszykową i nożną, plac zabaw.

Trenerami sprawującymi opiekę nad uczestnikami i dbającymi o podniesienie ich poziomu szachowego będą: Paweł Kaczanowski, Wojciech Zieliński i Krzysztof Jurkiewicz.

Całość kosztów związanych z wyjazdem wynosi 980 zł. Istnieje szansa na dofinansowanie wyjazdu przez kluby UKS Gedanensis Gdańsk i Gminę Kolbudy.

Zgłoszenia należy dokonać u trenera do dnia 28.02.2018r. wraz z pierwszą wpłatą w wysokości 200 zł., pozostałą część można wpłacić na miejscu w Ostrzycach w dniu 23.06.2018r.

W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby zrzeszone w klubach szachowych UKS Zawisza Kolbudy i UKS Gedanensis Gdańsk.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501 184 879.

Ilość miejsc ograniczona do 40, decyduje kolejność zgłoszeń, aktualna lista zapisanych osób będzie publikowana w Internecie na stronie www.szachy.gda.pl.

Napisano w Turnieje
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...