Zimowy Turniej Szachowy

09-10.12.2017 odbył się w Gdańsku Zimowy Turniej Szachowy. Zawodnicy rywalizowali w wielu grupach rankingowych. Na tej imprezie nie mogło zabraknąć oczywiście zawodników z naszego klubu! Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

LETNI WYPOCZYNEK NA KASZUBACH – lista osób wyjeżdżających

Kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy przygotowały dla swoich członków ofertę wyjazdu letniego na obóz szachowy. Zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować wyjazd do Ostrzyc. Na taką decyzję złożyło się wiele kwestii: podobała się nam lokalizacja; turnieje przygotowane specjalnie pod naszych zawodników; termin, który nam najbardziej pasuje; niższa cena wyjazdu; bardzo dobre warunki pobytu; wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody; bliska odległość od miejsca zamieszkania. Zapraszamy naszych członków do zapisywania się na wyjazd. Na bieżąco będzie aktualizowana lista osób wyjeżdżających.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Jesienny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

25.11.2017 odbył się Jesienny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza. W grupie do lat 8 nasz klub reprezentowali Jakub Zieliński oraz Jakub Liśkiewicz. Pierwszy z nich z wynikiem 5,5/7 pkt zajął wysokie trzecie miejsce! Na miejscu za nim uplasował się drugi z naszych reprezentantów. Kuba Liśkiewicz w ostatnich tygodniach jest „na fali”. Po awansie na Mistrzostwach Polski i wysokim miejscu na turnieju w Kartuzach znów pokazał się z dobrej strony. Również drugi Kubuś w zeszłym tygodniu zanotował dobry występ na turnieju w Kowalach. W grupie do lat 18 wysokie 6 miejsce zajął Paweł Falc! Miejmy nadzieję, że nasi juniorzy nadal będą surfować „na fali”. Myślę, że do duetu naszych najmłodszych surferów już niedługo dołączy Jamcio. Wielkie brawa należą się także Pawłowi, który zanotował bardzo dobry występ.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...