Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów

W dniach 10-17 października odbyły się w Jastrzębiej Górze Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach. Na tak prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego klubu. Małgorzata Rodzik, Jakub Liśkiewicz oraz Jaromir Jagodziński przez siedem dni dzielnie walczyli o prawo gry w Mistrzostwach Polski.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

LETNI WYPOCZYNEK NA KASZUBACH – lista osób wyjeżdżających

Kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy przygotowały dla swoich członków ofertę wyjazdu letniego na obóz szachowy. Zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować wyjazd do Ostrzyc. Na taką decyzję złożyło się wiele kwestii: podobała się nam lokalizacja; turnieje przygotowane specjalnie pod naszych zawodników; termin, który nam najbardziej pasuje; niższa cena wyjazdu; bardzo dobre warunki pobytu; wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody; bliska odległość od miejsca zamieszkania. Zapraszamy naszych członków do zapisywania się na wyjazd. Na bieżąco będzie aktualizowana lista osób wyjeżdżających.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

SZACHOWE SZKOLENIE W CETNIEWIE

Już po raz trzeci zawitaliśmy do prestiżowego ośrodka przygotowań olimpijskich „Cetniewo”. Motto na głównej stronie bazy sportowej głosi: „Tu rodzą się zwycięzcy”, mając tak owe z tyłu głowy postanowiliśmy podnieść poziom szachowej wiedzy zawodników klubu UKS Gedanensis Gdańsk oraz UKS Zawisza Kolbudy.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...