TATA STEEL CHESS 2018

Holenderska miejscowość Wijk aan Zee gości szachistów po raz 80. Odbywa się tam najsilniejszy turniej kołowy na świecie Tata Steel Chess 2018. W turnieju głównym występuje 14 zawodników, w tym mistrz świata Magnus Carlsen (strona turnieju).

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości ze Świata

Noworoczny Turniej Szachowy

13-14 stycznia odbył się w Gdańsku Noworoczny Turniej Szachowy. Zawodnicy rywalizowali w czterech grupach rankingowych. Tradycyjnie nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli naszego klubu.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

LETNI WYPOCZYNEK NA KASZUBACH – lista osób wyjeżdżających

Kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy przygotowały dla swoich członków ofertę wyjazdu letniego na obóz szachowy. Zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować wyjazd do Ostrzyc. Na taką decyzję złożyło się wiele kwestii: podobała się nam lokalizacja; turnieje przygotowane specjalnie pod naszych zawodników; termin, który nam najbardziej pasuje; niższa cena wyjazdu; bardzo dobre warunki pobytu; wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody; bliska odległość od miejsca zamieszkania. Zapraszamy naszych członków do zapisywania się na wyjazd. Na bieżąco będzie aktualizowana lista osób wyjeżdżających.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...