SZACHOWE WAKACJE

Przedstawiam aktualną listę osób wyjeżdżających do Centralnego Ośrodka Sportu we Władysławowie. Przypominam, że zarezerwowaliśmy 30 miesjc dla członków klubów UKS Zawisza Kolbudy i UKS Gedanensis Gdańsk.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2014 roku udało nam się zorganizować cztery turnieje szachowe. Najważniejszy III Międzynarodowy Turniej Pamięci Marii Trafalskiej dzięki Państwa wsparciu odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz został podniesiony fundusz nagród.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Indywidualne Mistrzostwa Europy 2015

W dniach 24.02-08.03 w Jerozolimie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Europy. Będzie to ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do tegorocznego Pucharu Świata. Z Polaków tylko Radosław Wojtaszek ma zagwarantowany start w stolicy Azerbejdżanu. W Izraelu o tytuł Mistrza Europy będą walczyli następujący polscy zawodnicy: Mateusz Bartel, Jan Krzysztof Duda, Grzegorz Gajewski, Robert Kempiński, Daniel Sadzikowski i Dariusz Świercz.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości ze Świata
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...