Srebrny medal dla Jaromira!

W Poroninie przez siedem dni trwały Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach do lat 7. W turnieju wystartował nasz zawodnik Jaromir Jagodziński, który zajął znakomite drugie miejsce. Brawo! To kolejny turniej w którym Jaromir potwierdza, że jest czołowym juniorem w Polsce w swojej grupie wiekowej.

W dniach 14-29 stycznia 2017 roku w holenderskiej miejscowości Wijk Aan Zee odbędzie się 79. Festiwal Szachowy w którym w turnieju głównym wystąpi Radosław Wojtaszek.

Rosną nowi mistrzowie!

W miniony weekend w Gdyni nasza młoda gwiazda – 6letni Jaromir Jagodziński – zdobył III kategorię szachową, natomiast dwa tygodnie wcześniej inny rówieśnik Jaromira, Jakub Zieliński, zdobył IV kategorię. Serdeczne gratulacje!!!