Szachowy Wypoczynek z Gwiazdami Sportu

W dniach 24-26 października kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy organizują wyjazd weekendowy sportowo-integracyjny nad polskie morze do Władysławowa. Przebywać będziemy w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, a więc może się pojawić okazja do spotkania gwiazd polskiego i światowego sportu. Zarezerwowaliśmy 25 miejsc dla czonków naszych klubów (decyduje kolejnośc zgłoszeń).

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Radio Plus patronem medialnym październikowego turnieju…

Z przyjemnością informujemy, że patronat medialny nad III Międzynarodowym Turniejem Szachowym Pamięci Marii Trafalskiej objęło Radio Plus.

Ogłoszenie dotyczące turnieju zamieszczone zostało w katalogu imprez w portalu Trojmiasto.pl (LINK). Tradycyjnie będziemy informować o medialnych doniesieniach dotyczących turnieju.

 

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI MARII TRAFALSKIEJ

Pojawił się komunikat III Międzynarodowego Turnieju Szachowego Pamięci Marii Trafalskiej. Turniej odbędzie się w tym roku 18 października o godzinie 10.00 w eleganckiej sali Hotelu Marina. Zawodnicy będą rywalizowali w trzech grupach: open, do lat 10 i do lat 8. Organizatorzy oprócz zmiany lokalizacji przygotowali kilka niespodzianek: został podniesiony fundusz nagród w każdej z trzech grup, medale dla najlepszych juniorów do lat 8 i 10, dyplomy dla wszystkich juniorów, ciepłe i zimne napoje w trakcie zawodów.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...