IV Liga Seniorów

W miniony weekend odbyły się kolejne rundy z cyklu Drużynowych Mistrzostw Województwa Pomorskiego, czyli IV Ligi Seniorów. Zawodnicy UKS Gedanensis Gdańsk stawili się w składzie(kolejność według szachownic): Piotr Poniewierski, Paulina Piepiórka, Radosław Rycyk, Paweł Kaczanowski (autor tekstu). Choć nastroje były bojowe, a apetytu na zwycięstwa nie brakowało to jednak szachownica i przeciwnicy byli bezlitośni dla zawodników naszego klubu. Runda 6 to porażka z 2,5 do 1,5 a runda 7 zakończyła się remisem 2:2.
Napisano w Wiadomości z Polski

Brązowy medal Moniki Soćko w Mistrzostwach Europy!

W Tbilisi w dniach 30.03-01.04.2018 rozegrano Mistrzostwa Europy Kobiet w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. W piątek i sobotę rozegrano turniej szachów szybkich natomiast w niedzielę szachów błyskawicznych.
Napisano w Wiadomości ze Świata

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2017 roku udało nam się zorganizować dwa turnieje szachowe. Najważniejszy VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz przygotowane zostały atrakcyjne nagrody dla dzieci i dorosłych. Dofinansowany również został wyjazd zawodników naszego klubu na Obóz Szachowy w Ostrzycach oraz wyjazd szkoleniowy do Cetniewa. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają szachy.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...