ZARZĄD KLUBU

W piątek odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszego Klubu. Na kolejną czteroletnią kadencję wybrano następujące osoby: Prezes Zarządu – Grzegorz Rodzik, Wiceprezesi – Ewa Wojciechowska, Krzysztof Jurkiewicz i Paweł Wrzesiński-Szajner, Członkowie – Aron Łukaszuk i Radosław Rycyk. Komisja Rewizyjna: Przewodniczący – Grzegorz Cichoszewski, Członkowie – Mirosław Szydłowski i Konrad Zieliński.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Działaczom, którzy zakończyli swoją kadencję: Bogusiowi Czerwińskiemu, Piotrkowi Maciaszkowi i Wojtkowi Cejko. Dziękujemy za Wasz wkład pracy i poświęcenie swojego prywatnego czasu Klubowi UKS Gedanensis Gdańsk.

 

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Deja vu!

Znów Tczew, znów turniej szachowy, znów ten sam budynek i znów nasze młode gwiazdki zaprezentowały się fantastycznie!
II turniej z cyklu Grand Prix Tczewa Juniorów  odbył się 25 marca. Turniej przyciągnął aż 43 zawodników. Drugie miejsce z wynikiem 6 pkt z 7 partii zajął Jaromir Jagodziński. Miejsce za Jamciem zajął z wynikiem 5 pkt Jakub Zieliński. Chłopaki zdobyli kolejno pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 8. Warto wspomnieć, że Jaromir i Kuba grali z dużo starszymi przeciwnikami.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Napisano w Wiadomości z Polski

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2015 roku udało nam się zorganizować cztery turnieje szachowe. Najważniejszy IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej dzięki Państwa wsparciu odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz przygotowane zostały atrakcyjne nagrody dla dzieci i dorosłych. Dofinansowany również został wyjazd zawodników naszego klubu na Międzynarodowy Turniej w Szklarskiej Porębie oraz wyjazdy szkoleniowe do Wieżycy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają szachy.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...