LETNI WYPOCZYNEK NA KASZUBACH – aktualna lista wyjeżdżających

Kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy przygotowały dla swoich członków ofertę wyjazdu letniego na obóz szachowy. Zdecydowaliśmy się zorganizować wyjazd we własnym zakresie. Na taką decyzję złożyło się wiele kwestii: podobał się tegoroczny wyjazd do Mikoszewa; turnieje przygotowane specjalnie pod naszych zawodników; termin, który nam najbardziej pasuje; niższa cena wyjazdu; bardzo dobre warunki pobytu; wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody; bliska odległość od miejsca zamieszkania. Zapraszamy naszych członków do zapisywania się na wyjazd. Na bieżąco będzie aktualizowana lista osób wyjeżdżających.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Tczew zdobyty!

W sobotę 11 lutego odbył się w Tczewie turniej szachowy. W zawodach mogli wziąć udział jedynie zawodnicy, których polski ranking nie przekraczał 1600. Rywalizowano na dystansie 7 rund, po 30 minut na zawodnika.Cały turniej wygrał z wynikiem 6,5 pkt. zawodnik naszego klubu- 7-letni Jaromir Jagodziński. 11 miejsce zajął jego rówieśnik- Jakub Zieliński. W klasyfikacji do lat 7 Kuba zajął 3 miejsce.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2015 roku udało nam się zorganizować cztery turnieje szachowe. Najważniejszy IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej dzięki Państwa wsparciu odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz przygotowane zostały atrakcyjne nagrody dla dzieci i dorosłych. Dofinansowany również został wyjazd zawodników naszego klubu na Międzynarodowy Turniej w Szklarskiej Porębie oraz wyjazdy szkoleniowe do Wieżycy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają szachy.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...