IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej

Trwają zapisy do IV Międzynarodowego Turnieju Szachowego Pamięci Marii Trafalskiej.

W tym roku, aby pojawić się na liście startowej, trzeba oprócz zgłoszenia wpłacić na konto Klubu UKS Gedanensis Gdańsk wpisowe w wysokości 20 zł. Przepraszamy za takie utrudnienie, ale w roku ubiegłym byliśmy zmuszeni odmówić sporej liczbie chętnych zawodników na grę w naszym turnieju (sala konferencyjna mogła pomieścić 120 zawodników) i jakie było nasze zdziwienie, kiedy okazało się, że kilkanaście osób wcześniej zgłoszonych nie przyjechało, ale również nie powiadomiło o tym Organizatora.

Nastąpiła również zamiana hotelu z Mariny na Posejdon (lokalizacja podobna), decyzja podyktowana była niezadowoleniem Organizatora z przygotowania sali gry przez hotel. Myślę, że uczestnicy będą bardzo zadowoleni z tej zamiany. Kolejne informacje na temat turnieju będą pojawiały się na naszej stronie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Lista osób wyjeżdżających na szkolenie do Wieżycy

Rozpoczęły się zapisy chętnych na wyjazd weekendowy do Wieżycy. Przygotowaliśmy ofertę dla 30 osób (zawodników i osób towarzyszących). Listę wyjeżdżających będziemy zamieszczali na bieżąco na naszej stronie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów

Zakończyły się Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11.  Cały tydzień zmagań przy szachownicach przyniósł sukces naszej zawodniczce Małgosi Rodzik, która awansowała do finału. Brawo!

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...