Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2014 roku udało nam się zorganizować cztery turnieje szachowe. Najważniejszy III Międzynarodowy Turniej Pamięci Marii Trafalskiej dzięki Państwa wsparciu odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz został podniesiony fundusz nagród.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Szachowe wakacje w Szklarskiej Porębie – aktualna lista wyjeżdżających

Pierwotnie zawodnicy naszego Klubu mieli jechać na zgrupowanie do Cetniewa, ale okazało się że zainteresowanie naszych Kadr Narodowych w poszczególnych dyscyplinach sportowych w tym terminie jest tak duże, że nie będzie dla nas wolnych miejsc. Podjęliśmy decyzję, że pojedziemy na Międzynarodowy Turniej Szachowy do Szklarskiej Poręby, który odbywa się dokładnie w tym samym terminie. Jednocześnie informujemy wszystkich chętnych, że będzie dofinansowanie dla każdego członka naszego klubu. Oferta przygotowana jest dla 15 zawodników z klubów UKS Zawisza Kolbudy i UKS Gedanensis Gdańsk.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

MISTRZOSTWA POLSKI

W tym roku Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn odbyły się w dniach 24.03-01.04.2015 w Poznaniu. Turnieje objął honorowym patronatem Pan Prezydent Bronisław Komorowski.
Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...