X Międzynarodowy Turniej w Łazach za nami.

… a szkoda, bo atmosfera w Łazach co roku znakomita. Szachowo z dużą tarczą wrócili do domu STEFAN (Mateusz Szymanowski) - zajął 6 miejsce w turnieju B, ZIELAK (Konrad Zieliński) – zajął 9 miejsce w turnieju C oraz ZIEMNIAK (Dominik Richert) - zdobył II kategorię szachową. Gratulacje!     Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

PERŁA BAŁTYKU – Łazy 2014

Już niemal tradycyjnie, bo trzeci rok z rzędu, klub UKS GEDANENSIS Gdańsk zorganizował wyjazd na Międzynarodowy Festiwal Szachowy PERŁA BAŁTYKU w Łazach. Miejsce jest urokliwe, bo nie dość, że nad samym morzem, to w dodatku nieopodal jeziora Jamno i w pobliżu lasu, a więc czego można chcieć więcej. Żeby tylko jeszcze pogoda nie płatała nam figli i gdyby deszcz nie skrapiał nas podczas każdej wycieczki, byłoby świetnie. Ale ponieważ z cukru nie jesteśmy, nawet podczas deszczu bawimy się dobrze.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

Rok szkoleniowy zakończony

Dobiegł końca rok szkolny 2013/2014, ale również i rok szkoleniowy na zajęciach szachowych prowadzonych przez Klub UKS Gedanensis Gdańsk w czterech grupach rankingowych 1800-2000, 1400-1600, 1200-1400 i 1000-1200. Wszystkim juniorom gratulujemy wytrwałości w dążeniu do podnoszenia swoich umiejętności szachowych i życzymy udanych wakacji.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Polecane Turnieje
  • Brak wydarzeń
Cytat
Ładowanie...