Turniej w Suwałkach

11-18.08.2017 odbył się I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej w Suwałkach. W grupie C z pierwszym numerem startowym grałem ja. Wietrzne Suwałki przywitały nas silnymi upałami. Jedną z najbardziej wyróżniających się rzeczy to organizacja. Piękna klimatyzowana sala, bardzo dobrze oświetlone szachownicę oraz bufet z napojami dla zawodników  to tylko część zalet turnieju. W turnieju po pierwszych 7 rundach zajmowałem pierwsze miejsce. Jednak niestety przegrałem dwie ostatnie partie i ostatecznie zająłem dopiero 7 miejsce.

Radosław Wojtaszek wygrywa w Dortmundzie!

W dniach 15-23.07.2017 roku w Dortmundzie odbył się Sparkassen Chess Meeting – turniej kołowy z udziałem 8 zawodników.