Turniej w Jastrzębiej Górze

Co robią zawodnicy naszego klubu w czasie ferii zimowych? Uczą się? Jeżdżą w góry na narty? A może zapadają w sen zimowy? Nie! Grają w VI Międzynarodowym Festiwalu Szachowym „Gwiazda Północy” w Jastrzębiej Górze. Zawody rozegrano w dwóch grupach juniorskich i jednej Open. Jak co roku turniej przyciągnął wielu szachistów z całej Polski.
Napisano w Wiadomości z Polski

LETNI WYPOCZYNEK NA KASZUBACH – zostały dwa miejsca

Kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy przygotowały dla swoich członków ofertę wyjazdu letniego na obóz szachowy. Zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować wyjazd do Ostrzyc. Na taką decyzję złożyło się wiele kwestii: podobała się nam lokalizacja; turnieje przygotowane specjalnie pod naszych zawodników; termin, który nam najbardziej pasuje; niższa cena wyjazdu; bardzo dobre warunki pobytu; wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody; bliska odległość od miejsca zamieszkania. Zapraszamy naszych członków do zapisywania się na wyjazd. Na bieżąco będzie aktualizowana lista osób wyjeżdżających.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów

W niedzielę rozpoczęły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów – IV Liga. Na inaugurację nasza drużyna spotkała się z II drużyną Korony Gdańsk i wygrała 3:1. Brawo! Nasza drużyna będzie w tym roku walczyła o awans do III Ligi i tego im życzymy. Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...