Zadanie – test

Zadanie 1

W tej pozycji białe mają do wyboru 2 posunięcia. Jedno z nich remisuje, jedno prowadzi do zwycięstwa. Jaka kontynuacja jest najlepsza?

Napisano w Bez kategorii

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

W Suchedniowie zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 6. Znakomity występ zanotował zawodnik naszego klubu Jaromir Jagodziński, który zajął IV miejsce zdobywając 7 pkt. Taką samą liczbę punktów zdobyli wszyscy medaliści, niestety Jaromir dodatkową punktację miał najsłabszą. Tym razem zabrakło niewiele do medalu, ale w przyszłym roku odbędą się Mistrzostwa Polski do lat 7 i będzie kolejna szansa.

Kolejny bardzo dobry wynik zanotował Jaromir Jagodziński w Turnieju Szachowym w Galerii Alfa Centrum. W grupie juniorów do lat 8, sześcioletni Jaromir zajął III miejsce zdobywając 6 punktów.