ZAJĘCIA SZACHOWE

Zbliża się koniec wakacji i niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim zajęcia szachowe w naszym Klubie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 września w godzinach 17.00-19.00 w Szkole Gedanensis ul. Dworska 34. Będą prowadzone tak jak w ubiegłym roku trzy grupy szkoleniowe w zależności od posiadanych umiejętności (trenerzy Stanisław i Wojciech Zielińscy oraz Zygmunt Wielecki).

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Olimpiada Szachowa w Tromso (Norwegia)

W dniach 1-14 sierpnia w Norwegii odbędzie się 41. Światowa Olimpiada Szachowa. Polskę reprezentować będą: Monika Soćko, Jolanta Zawadzka, Karina Szczepkowska-Horowska, Marta Bartel, Klaudia Kulon oraz Radosław Wojtaszek, Grzegorz Gajewski, Mateusz Bartel, Jan Krzysztof Duda i Bartosz Soćko. Drużyna męska będzie walczyła o zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce (15 numer startowy) natomiast panie będą starały się powalczyć o medal (8 numer startowy). Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów!

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości ze Świata

X Międzynarodowy Turniej w Łazach za nami.

… a szkoda, bo atmosfera w Łazach co roku znakomita. Szachowo z dużą tarczą wrócili do domu STEFAN (Mateusz Szymanowski) - zajął 6 miejsce w turnieju B, ZIELAK (Konrad Zieliński) – zajął 9 miejsce w turnieju C oraz ZIEMNIAK (Dominik Richert) - zdobył II kategorię szachową. Gratulacje!     Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...