Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów

W sobotę (tj. 06.02.) odbyły się kolejne dwie rundy z cyklu Drużynowych Mistrzostw Województwa Pomorskiego Juniorów. Obie potyczki nie przyniosły naszej reprezentacji znaczących sukcesów drużynowych.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

SZACHOWY WYPOCZYNEK NAD MORZEM – aktualna lista wyjeżdżających

Kluby UKS Gedanensis Gdańsk i UKS Zawisza Kolbudy przygotowały dla swoich członków ofertę wyjazdu letniego na obóz szachowy. Tym razem zdecydowaliśmy się zorganizować wyjazd we własnym zakresie. Na taką decyzję złożyło się wiele kwestii: będą turnieje, takie jakie potrzebne są naszym zawodnikom, termin, który nam najbardziej pasuje, niższa cena wyjazdu, bliska odległość od miejsca zamieszkania. Zapraszamy naszych członków do zapisywania się na wyjazd.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2015 roku udało nam się zorganizować cztery turnieje szachowe. Najważniejszy IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej dzięki Państwa wsparciu odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz przygotowane zostały atrakcyjne nagrody dla dzieci i dorosłych. Dofinansowany również został wyjazd zawodników naszego klubu na Międzynarodowy Turniej w Szklarskiej Porębie oraz wyjazdy szkoleniowe do Wieżycy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają szachy.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...