Pozdrawiamy z gór.

Na samym początku wakacji 2015 kluby Gedanensis Gdańsk oraz Zawisza Kolbudy zorganizowały wyjazd na turniej szachowy do Szklarskiej Poręby. W tym roku postanowiliśmy połączyć przyjemność gry w szachy z przyjemnością zdobywania szczytów.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

SZACHOWE WAKACJE

W najbliższą sobotę wyjeżdżamy na Szachowe Wakacje do Szklarskiej Poręby. Zdecydowaliśmy się tym razem pojechać w góry, bo zmiana klimatu dla ludzi znad morza dobrze działa. W turnieju nasi zawodnicy będą rywalizowali w dwóch grupach, chyba jest to optymalny podział dla naszych juniorów (Grupa A – zawodnicy z rankingiem Elo i drugą kategorią szachową; Grupa B – zawodnicy do rankingu 1600). Oprócz grania w szachy zamierzamy poznać piękno Szklarskiej Poręby i okolic. Będziemy starali się na bieżąco informować o naszym pobycie i wynikach sportowych.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Brawo Marcin!

W sobotę i niedzielę w Gdańsku odbył się Turniej Szachowy o Gdańską Koronę. W grupie 1400 nasz zawodnik Marcin Kołyszko zajął drugie miejsce i zdobył III kategorię szachową. Brawo !!! Za tydzień Marcin wyjeżdża na Międzynarodowy Turniej Szachowy w Szklarskiej Porębie i może powalczy tam o  kolejny sukces.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...