Drużynowe Mistrzostwa Polski

Wicemistrz Polski Wasko Hetman Katowice objął pozycję lidera Sygnity Ekstraligi Szachowej – 71. drużynowych mistrzostw kraju. Po rozegranej w Gliwicach pierwszej sesji turniejowej drugie miejsce zajmuje KSz Stilon Gorzów Wlkp., a trzecie Votum Polonia Wrocław.

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

Szachiści przywitali wiosnę

W sobotę i niedzielę w Niepublicznej Szkole Podstawowej na Kowalach odbył się Turniej WIOSNA 2015. W trzech grupach zawodnicy rywalizowali o podniesienie kategorii szachowej, nagrody finansowe, karty podarunkowe sklepu Empik oraz dyplomy. Zwycięzcą grupy A został Krystian Walczak Jantar Pruszcz Gdański, który zdobył 7,5 pkt., najlepszym zawodnikiem z naszego klubu był Radosław Rycyk (5 pkt. – XIII miejsce). W grupie B wygrał Tomasz Portee z Gdyni 6 pkt., najlepszym zawodnikiem z Gedanensis Gdańsk był Piotr Maciaszek (5 pkt. – III miejsce). W grupie C zwyciężył Radek Jarocki z Gdyni, który zdobył 6,5 pkt., a najlepszym zawodnikiem z Gedanensis Gdańsk był Szymon Łoziński (4 pkt. – VI miejsce).  Wszystkim zwycięzcom i nagrodzonym składam serdeczne gratulacje.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Przypominamy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych. Dzięki Państwa wsparciu w 2014 roku udało nam się zorganizować cztery turnieje szachowe. Najważniejszy III Międzynarodowy Turniej Pamięci Marii Trafalskiej dzięki Państwa wsparciu odbył się w bardzo dobrych warunkach oraz został podniesiony fundusz nagród.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...