Turniej Pamięci Marii Trafalskiej 2014 – podsumowanie…

W minioną sobotę odbył się najważniejszy w tym roku turniej organizowany przez klub UKS Gedanensis Gdańsk. Teraz nadszedł czas, aby podsumować III Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Zapraszam do lektury. Ponadto w sekcji „galeria” zostały dodane zdjęcia z turnieju…

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Turniej Pamięci Marii Trafalskiej – nagrody dla juniorów

Zbliża się wielkimi krokami nasze sobotnie spotkanie przy szachownicach w Hotelu Marina. Organizatorzy postarali się w tym roku o poprawę warunków gry, został także podniesiony  fundusz nagród finansowych w grupie open w stosunku do lat ubiegłych. Wypadałoby przedstawić nagrody rzeczowe, o jakie walczyć będą juniorzy w grupach do lat 8 i 10. Nagrody dla ośmiu najlepszych zawodników w każdej grupie wyglądają następująco:

tablet Samsung, smartfon, klocki LEGO, gra planszowa Carcassone, gra FIFA 2015, plecak firmy 4F, piłka nożna Adidas Brazuca, rakietka do tenisa stołowego STIGA.

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

III Miedzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej – listy startowe zamknięte

W najbliższą sobotę odbędzie się III Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Tym razem zawodnicy rywalizować będą w Hotelu Nowotel Gdańsk Marina w przestronnej sali konferencyjnej z widokiem na morze. Zmieniliśmy lokalizację, aby podnieść rangę i prestiż naszego turnieju. Sale konferencyjne mają jednak pewną wadę, mianowicie ograniczoną liczbę miejsc. Przygotowaliśmy ich 120 (w zeszłym roku grało 108 zawodników) i wszystkie miejsca zostały wypełnione, dlatego musieliśmy zamknąć listy startowe. Mamy prośbę do osób zapisanych, a nie wybierających się na nasz turniej o informację. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i postaramy się, aby w przyszłym roku do naszej dyspozycji była większa sala.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Polecane Turnieje
Cytat
Ładowanie...