Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów

W niedzielę nasza drużyna rozegrała kolejne dwie rundy Drużynowych Mistrzostw Województwa Pomorskiego Seniorów. W rundzie dziewiątej spotkaliśmy się z Ormuzdem Kartuzy i niestety mecz przegraliśmy, a była szansa na remis dzięki niespodziewanemu zwycięstwu Konrada Zielińskiego z wyżej notowanym przeciwnikiem. Runda dziesiąta to pewne zwycięstwo z MDK Malbork. Na wyróżnienie zasługuje postawa wspomnianego wcześniej Konrada Zielińskiego, który wygrał dwie partie. Gratulacje!

Czytaj więcej ›

Napisano w Wiadomości z Polski

SZACHOWA WIOSNA PRZYWITANA!

W Szkole Gedanensis odbył się trzeci turniej szachowy z cyklu Grand Prix UKS Gedanensis Gdańsk – WIOSNA 2014. W sobotę rywalizację zakończyli zawodnicy startujący w grupie Open. Zwycięzcą został Michał Bugalski UKS Zawisza Kolbudy, miłą niespodzianką był start zawodnika z Indii. Dzisiaj zakończyły się rozgrywki w grupie B, gdzie zwycięzcą został Mateusz Mroczka UKS Gedanensis Gdańsk oraz w grupie C, gdzie wygrał również zawodnik Gedanensis Jakub Kownacki. Gratulacje dla zwycięzców! Turniej tradycyjnie przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze. Organizatorzy przygotowali dla uczestników słodki poczęstunek. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody finansowe i karty podarunkowe firmy DECATHLON oraz dyplomy.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Przekaż 1% podatku – KRS 0000430795

Teraz Twój Ruch! Przekaż 1% podatku KRS 0000430795

  Drodzy Miłośnicy Szachów!

Informujemy, że Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, które wykorzysta dokonane wpłaty na dofinansowanie wyjazdu dzieci na obóz szachowy oraz przeznaczy je na szachowe turnieje dla młodszych i starszych.

Czytaj więcej ›

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...