ZAJĘCIA SZACHOWE

Zbliża się koniec wakacji i niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim zajęcia szachowe w naszym klubie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 2 września (środa) w godzinach 17.00-19.00 w Szkole Gedanensis ul. Dworska 34. Będą prowadzone zajęcia w dwóch grupach szkoleniowych w zależności od posiadanych umiejętności i kategorii szachowej (1000-1200 i 1400-1600).

Grupa silniejsza 1600-2000 pierwsze zajęcia będzie miała w Niepublicznej Szkole Podstawowej na Kowalach ul. Sadowa 21 7 września w godzinach 17.10-19.10.

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

STRONA KLUBU UKS ZAWISZA KOLBUDY

Miło mi poinformować, że powstała strona internetowa klubu UKS Zawisza Kolbudy. Wcześniej zaprzyjaźniony klub z Kolbud korzystał z gościnności na naszej stronie, ale władze klubu uznały i słusznie, że warto założyć swoją stronę. Adres strony: http://ukszawiszakolbudy.pl/

Napisano w Ogłoszenia UKS Gedanensis

Zdjęcia z obozu szachowego w Szklarskiej Porębie

Wyjazd do Szklarskiej Poręby miał charakter szachowy, ale też wypoczynkowy. Poza graniem w szachy, jak już pisałem, poznawaliśmy piękne polskie krajobrazy. A dowodem na to są zdjęcia, które można znaleźć w galerii.

Napisano w Wiadomości z Polski
Sponsorzy
Cytat
Ładowanie...